Spor
Giriş Tarihi : 04-11-2020 15:04   Güncelleme : 04-11-2020 15:04

Kupada gençler sahne alacak

Kırmızı beyazlı ekibin Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanacak Muğlaspor karşılaşmasına nasıl bir onbirle çıkacağı merak ediliyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam kupada bir süredir A takımla antrenmanlara katılan Özcan, Ceyhun Çepnioğlu ve Yunus Emre Çift gibi genç isimlere yer vermesine kesin gözüyle bakılıyor.

Kupada gençler sahne alacak

Ziraat Türkiye Kupası’nda yarın Üçüncü Lig takımlarından Muğlaspor ile karşı karşıya gelecek Samsunspor'da gözler teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın sahaya süreceği ilk onbire çevrildi. Nurullah, Caner Arıcı, Erkam Reşmen, Veli, Ferhat, Burak Çalık, Guido. Savicevic ve Nadir gibi oyuncuları dinlendirmek isteyen Sağlam'ın kupada bir süredir A takımla antrenmanlara katılan Özcan Delibaş, Ceyhun Çepnioğlu ve Yunus Emre Çift gibi genç isimlere yer vermesine kesin gözüyle bakılıyor. 

FORMA ŞANSI BULAMAYANLAR YER ALACAK

Kırmızı beyazlı ekibin tecrübeli çalıştırıcısı ayrıca bu maçta forma giyecek genç ve yedek oyunculara, karşılaşmaya bir hazırlık maçı gözüyle bakmamalarını ve verilen şansı mutlaka iyi değerlendirmeleri gerektiğini söyledi. Futbolcuları yedek ve as diye ayırmadığını dile getiren Sağlam, verilen şansı iyi değerlendiren isimlerin forma yarışında öne çıkacaklarını da aktardı. Sağlam, sürekli şans verdiği bazı deneyimli isimleri de yedek kulübesinde tutarak maçın gidişatına göre onları değerlendirecek.