Advert

“Ladik Gölü’nü İsrail Sazanından kurtaracağız!”

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, Ladik’te düzenlediği mitingde Ladik Gölü’nü temizleyerek İsrail Sazanından kurtaracağını ve köylere tip projeler yaparak vatandaşlara proje parası ödetmeyeceğini söyledi.

“Ladik Gölü’nü İsrail Sazanından kurtaracağız!”

KÖYLERDE EV YAPIMI İÇİN TİP PROJELER HAZIRLAYACAĞIZ
Köylerde yerleşik planın olmaması durumunda hiç ev yapılamayacağını belirten Hayati Tekin, “Bunlar benim elimde. Ben size tip projeler hazırlıyorum.  Bu evleri yapmak için çokca para harcamak yerine cüzi bir miktar ödeyeceksiniz.Köylerde insanlarımız ‘yollarımız, sularımız  yok!’ diye bağırıyor. Hangi çağdayız ki bunları sorun olarak konuşuyoruz. Ben başkan olduğumda 5 yıl sonra Ladik’in en ücra köşesinde yol, su sorunu olursa karşınıza çıkmayacağım.

LADİK GÖLÜ’NÜ İSRAİL SAZANINDAN KURTARACAĞIZ
Ladik Gölü’nü ben  TBMM’den de  dile getirmiştim.  Bakan’a “ İsrail sazanından ve Devlet Su İşleri’nden çektiğini kimseden çekmiyor Ladik Gölü dedim. Ladik Gölü’nü İsrail  sazanından kurtarmak için kışın  boşaltacağız. Suyu temizleyip turnaları yeniden göle salacağız . Çevresini de temizleyip düzenleyerek burayı mesire alanı haline getireceğiz.” Dedi.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'ya şehit ateş düştü
Ankara'ya şehit ateş düştü
Hamile eşini 7 yerinden bıçaklayan koca yakalandı
Hamile eşini 7 yerinden bıçaklayan koca yakalandı