Güncel
Giriş Tarihi : 27-03-2021 12:14   Güncelleme : 27-03-2021 12:14

Lohusalık Ürünleri

Lohusalık, yeni doğum yapan kişilerin geçirdiği bir dönemdir. Yaklaşık 1.5 su sürer.

Lohusalık Ürünleri

Bu dönemde vücudun hormonları değiştiği ve hassaslaştığı için, lohusaların pamuklu ve kaliteli ürünler giymesi gerekir. Lohusalık göz önünde bulundurularak, anneler düşünülmüş ve onlar için özel giyim parçaları hazırlanmıştır.

İç giyimden diş giyime kadar, birçok ürünü bulmak mümkündür. Amaç bu süreçte kişilerin daha rahat etmesi ve huzurlu olmasıdır. Bu açıdan üretim yapan birçok giyim firması bulunur. Bunların içerisinden kalite üretim yapan yerler tercih edilmelidir.

Lohusalıkta Neler Giyilir?

Lohusalık sürecinde şişlik olabileceği için, mümkün olduğunca ince ve bol kumaşlardan yapılan ürünler tercih edilmelidir. Gecelik, sabahlık, terlik, pijama, taç toka, şal gibi parçalar, en çok tercih edilenler arasında yer alır. Özellikle emzirme özelliği sağlayan pijama takımları en kurtarıcı ürünlerden biridir.  Mümkün olduğunca pamuklu kumaşlar alınmalıdır.

https://www.lohusasepeti.com/ sitesinden lohusalık ile alakalı tüm ürünlere ulaşabilir, dilerseniz satın alabilirsiniz. Ürünlerin hepsi özel tasarım ve herkese uygun olacak şekilde kullanışlıdır.