Spor
Giriş Tarihi : 02-10-2019 14:14   Güncelleme : 02-10-2019 14:28

MANİSA'YA SERT TEPKİ!

Cumartesi günü Samsunspor'un konuğu olacak olan Manisa FK cephesinde ortamı germe gayretine üst düzey sert tepki geldi.

MANİSA'YA SERT TEPKİ!

Astaş Holding Ceosu H. Kaya Aşçı ile Asiyad Başkanı ve Samsunspor Ankara Temsilcisi Osman Yılmaz ; Sosyal medyada Yılport Samsunspor'a karşı yapılan sataşmalara sert tepki gösterek Sitemize özel açıklamalar yaptılar.

" HADDİNİZİ BİLİN "
Hasan Kaya Aşçı " Bu ne densizlik, bu ne hadsizlik böyle ?.
Yıllar boyu çeşitli Kulüplerimiz sayesinde ekmek yiyen ismini bile  ağzıma almaya gerek duymadığım Manisa'nın hocası; Samsunspor sıradan bir takım yener geliriz diyor...
Sonrada doğal olarak Sosyal Medya üzerinden gerginliği tırmandırıyor. Buyur gel Hoca efendi. Bende İstanbul' dan maça geliyorum Kaburgalarım kırık vaziyette. Boyunun ölçüsünü alıp döneceksin takımın la beraber. Yeni 19 Mayıs Stadyumunda 30 kişilik tek yürek Koro ve Çimlerin üzerinde 11 Koca yürekli Futbolcu Ordusu sizleri sevgiyle bağrına basacak " diyerek tepki gösterdi

" BUNLAR AKIL TUTULMASI YAŞIYOR "
Osman Yılmaz " Bunlar uçmuşlar. Önce İsmail Ertekin gibi 40 yıldır futbolun içinde olan bir spor adamına yakışmayacak şekilde yaptığı Samsunspor'u küçük düşürme eylemini esefle kınıyorum. Demekki hocayı korku yüreğini sarmış. Korkacak tabi onu Samsun da 30 bin kişi ile Muhteşem karşılayacağız. Korkunun ecele bir faydası yok İsmail hoca. Sen ve senin gibiler Samsunspor'u ağızlarına almadan önce 40 kez düşünmelidir " diye Ateş püskürdü.
Osman Yılmaz Samsunspor taraftarlarına çağrı yaparak " Sizler bizim en büyük gücümüz sünüz. Cumartesi akşamı sizlere çok ihtiyacımız olacak. Şimdiden ortamı germek isteyen korkaklarla hiç bir şekil polemiğe girmeyin. Onlara cevap dahi vermeyin ki: Fırtına öncesi sessizliğin kabusunu yaşasınlar " diyerek tüm şehre itidal çağrısı yaptı. 

AHMET ÇABUK
 

NELER SÖYLENDİ?
@
muharrem aslan 5 ay önce
kendilerine attığım tweet//@ertekin1959
bey sizce sporcunun Atamızında dediği gibi zeki,çevik ve ahlaklısımı (akıllısımı) sevilmeli yoksa başarı için her yol mubah deyip kendi gücünden şüphe edip karşı takımdan korktuğu için spekülatif söylemlerde bulunan ...sevilmelidir?
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA