25 HAZİRAN 2019 Salı 12:36
Eğitim
Giriş Tarihi : 25-12-2018 14:44   Güncelleme : 25-12-2018 14:44

Masal Oku

Masal Oku

Masal Oku platformu farklı kategorilere ev sahipliği yapacak şekilde dizayn edilmiş bir internet sitesidir. Web sitemizi kurmaya karar verdiğimizde tek bir konuda paylaşım yapmak yerine birçok başlığın bir arada bulunmasını istedik ve bu düşüncemiz doğrultusunda işlemleri başlattık. Belirlenen kategorileri anasayfa üzerine yerleştirme işleminin ardından ise yazıların paylaşılması aşamasına geçilmiştir. İnternet sitemizin genel yapısının çeşitliliği yansıtması hedeflendiğinden dolayı buna yönelik adımlar atılmış, anasayfasından başlıkların içlerine kadar sitemizin her bir köşesi ile yakından ilgilenilerek çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Masal paylaşımlarının yanı sıra hikaye gönderilerinin de yer aldığı internet sitemizin işlevsel yönüne de odaklanılmış, belirlenen sisteme uygun şekilde başlıkların düzenlenmesi ve yazıların ilave edilmesi üzerine uygulamalar yapılmaktadır.

Masal Oku platformunun düzenli bir görünümde kalması da yine dikkat ettiğimiz hususlar arasındadır. Web sitemizi ziyaret eden bir kişinin inceleyebileceği bölümlerden biri Hikaye Oku adını taşımakta, diğerleri ise peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları şeklinde sıralanırken çalışmalarımız bu kadarla sınırlı kalmamış ve ek olarak deneme ve şiir sevenler için Güzel Sözler başlığı dâhil edilmiştir. Siz değerli okurlar için alternatifleri bir arada bulundurmaya gayret ettiğimiz web sitemizin güncel yapısını koruması da yine üzerinde durduğumuz detaylardan bir tanesidir. Bu bakımdan gerekli adımların atılması ile ilgilenilerek metinlerin paylaşılması noktasında çalışmalarımız sürmektedir.

Çocuk masalları ile beraber hikaye, deneme, şiir içeriklerine ev sahipliği yapan Masal Oku platformunu geliştirerek daha iyi bir seviyeye taşımakta yine hedeflerimizden biridir. Hikayeden denemeye, şiirden fıkraya birbirinden farklı ve güzel paylaşımları bir araya getirdiğimiz ve okurların beğenisine sunduğumuz web sitemizin içerik bakımından zengin olması üzerinde durduğumuz ve çalışmalarımızın odak noktasını oluşturan detaylar arasındadır. Masal ile beraber hikaye, şiir gibi muhtelif bölümlerden meydana gelen web sitemizi yeni içeriklerle buluşturmak noktasında işlemler tarafımızca yapılmaktadır.

Okumayı seviyorsanız ve hikaye, deneme, şiir okumak isterseniz bir tık uzağınızdaki Masaloku.com.tr sitemize gelebilir, son eklenen paylaşımları inceleyebilir, ilgilinizi çeken yazıları okuyabilirsiniz. Fonksiyonel bir anasayfa oluşturmak noktasında çalıştığımız internet sitemizde popüler, rastgele ve son gönderiler kısmını içeren birde pano mevcuttur.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA