Güncel
Giriş Tarihi : 17-11-2020 13:21   Güncelleme : 17-11-2020 13:21

Mavi Yolculuk Tatilinizde Yanınıza Almanız Gerekenler

Mavi yolculuk tatilinizde yanınıza almanız gereken eşyalar, size sunulan hizmetlerde olan kapsamaya bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Mavi Yolculuk Tatilinizde Yanınıza Almanız Gerekenler

Tercih edebileceğiniz eşyalar, kıyafet ihtiyaçlarınız ve eğer kullanıyorsanız alkollü içecekler olabilir. Ancak bunun dışındaki ihtiyaçlarınız sizin kullanım durumunuza göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin Marmaris Gulet Kiralama hizmetinden faydalanarak https://www.naviera.com.tr/gulet-kiralama/ bağlantı linki üzerinden bir gulet seçerek, mürettebatlı bir hizmet kiraladınız. Hizmet standartları içerisinde mutfak masrafı da hariç şekilde tercihte bulundunuz. Bu durumda tatile çıkmadan önce mutfak alışverişini de kişisel eşyalarınızla birlikte yanınıza almanız gerekmektedir. Mutfak içerisinde yer alan alanında uzman mutfak personel ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize uygun olarak Türk ve dünya mutfağından eşsiz lezzetleri size sunacaktır.

Temizlik materyalleri, güvenlik materyalleri ve su sporları aktiviteleri yer alan gulet içerisinde, siz sadece kendi kişisel ihtiyaçlarınıza uygun kıyafet ve ekipmanları yanınıza almanız kafi olacaktır. Kaliteli bir tatil fırsatı yakalamak için bugüne özel fiyatlarla siz de Naviera üzerinden rezervasyon oluşturabilir ve unutulmaz bir tatil için adım atabilirsiniz.

Mavi Yolculuk Nasıl Yapılır?

Mavi yolculuk yapmak isteyen misafirlerler, ülkemizin özellikle Güney Ege ve Batı Akdeniz kıyı şeridinde yer alan tatil beldelerinde yararlanabilecekleri eşsiz limanlardan birini tercih edebilirler. https://www.naviera.com.tr/mavi-tur-tekne-kiralama/ üzerinden mavi tur gulet kiralama işlemleri ve detayları hakkında gerekli bilgileri alabilirsiniz. Mavi yolculuk kiralamalarında firmanın sağladığı mürettebatlı ve her şey dahil hizmetlere, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak bütçenize uygun fiyatlarla ulaşabileceksiniz. Bugüne özel fiyatlarla siz de kaliteli bir mavi yolculuk deneyimi için Naviera’yı tercih edebilirsiniz. Unutulmaz bir tatil deneyimi için güzergah seçimi ve kaliteli tatil fırsatları için bugüne özel fırsatlardan yararlanmak için iletişim adresimize ulaşabilirsiniz.

Mavi yolculuk içerisinde oluşabilecek her türlü ihtiyaçlarınıza uygun olarak yapılan AFT sözleşmeleri, misafirlerin ek ücretler ve oluşabilecek olumsuz durumlara karşı güvencesi olarak yer almaktadır. Tatilinizde yatak ücreti, gümrük ücreti ve mürettebat masrafı dahil şekilde fiyatlandırmalar sunulmaktadır. Unutulmaz bir tatil deneyimi için siz de Naviera üzerinden erken rezervasyon tatil fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Mavi Yolculuk Rotaları

Mavi yolculuk rotaları arasında yer alan Güney Ege ve Batı Akdeniz denizi, misafirlerin yolculuk güzergahlarında, arzu ettikleri temalara uygun bir tatil biçimi yaşama fırsatları sunmaktadır. Tatilinizde ister gurme yolculuğu yapın, isterseniz koy gezileri ağırlıklı ilerleyin, isterseniz de su sporları ağırlıklı olarak ilerleyerek bölge içerisinde aktivitelerle dolu bir tatil geçirin. Arzu ettiğiniz tatil fırsatlarını yakalamak için tek yapmanız gereken, Naviera üzerinden iletişim kurarak, bugüne özel fiyatlarla rezervasyon fırsatlarını yakalamaktır.

Mavi yolculuk rotaları arasında Marmaris, Göcek, Fethiye ve Bodrum limanlarından kalkış yapılarak özellikle bu bölgelerde yer alan koylar yer almaktadır. Güzergahlar günlük ortalama 4 saat kadar sürerek, kullanıcılara unutamayacakları bir tatil deneyimi yaşatmaktadır.

Tekne Ekipmanları Nelerdir?

Tekne ekipmanları, guletlerin boyutlarına ve lükslük durumlarına göre değişiklik göstermektedir. Tercih ettiğiniz guletin kişi sayısı, kapasitesi, boyutu, yapım yılı, kalite standartı, mürettebat sayısı, su aktiviteleri, masa oyunları, klima durumu, elektronik eşyaları, mutfak durumu baştan sona tüm ekipman listelerini etkilemektedir. Doğru ekipman seçimi yapmak ve bütçenize uygun fırsatlar yakalamak için siz de Naviera adresini ziyaret edebilirsiniz.