Güncel
Giriş Tarihi : 28-09-2021 16:58   Güncelleme : 28-09-2021 16:58

Maybelline ile Kozmetiği Yakalayın

Maybelline ile Kozmetiği Yakalayın

Maybelline dünyaca ünlü kozmetik markalarından biridir. Bir kimyager olan Williams tarafından üretilmiştir. İlk kez 1913 senesinde kardeşi olan Maybel’e bir maskara yapmıştır. Vazelin ile kömürü karıştırmıştır. Bunun üzerine Maybelline ismini almıştır.

 Özellikle maskaraları çok sevilen markanın, diğer kozmetik ürünleri de favoriler arasında yer alır.  Makyaj malzemesi kullanırken iyi bir performans almak için, kaliteli ürünler kullanmak gerekir. Bunun için make up artistlerin de önerdiği Meybelline ürünleri kullanılabilir.

Maybelline Fiyatları

Maybelline ürün fiyatları değişiklik gösterir.  Rimel, fondöten, allık, ruj, pudra, makyaj bazı gibi ürünler, çeşitlere ayrılır. Herkes kendine göre bir ürün bulabilir. Özellikle ürün seçimi yapılırken, cilt tipine göre yapılması önemlidir. Yağlı bir cilde sahip bir kişi, parlak bir fondöten kullanmamalıdır. Ayrıca makyajın sabit kalması için, sabitleyici sprey kullanılması, büyük avantaj sağlar.

Maybelline ürün fiyatları zaman zaman indirime görebilir. Ekonomik bir alışveriş yapmak için, bu ürünleri takip etmek yeterli olacaktır. https://www.kozmela.com/maybelline linkinden ürünlere kolaylıkla ulaşabilir, indirim fırsatlarından siz de yararlanabilirsiniz.