Samsun Haber
Giriş Tarihi : 03-07-2019 18:11   Güncelleme : 03-07-2019 18:26

MECLİSTE HANCIOĞLU RÜZGARI

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancığlu, Samsun'un sorunlarını mecliste gündeme getirmeye devam ederken, Samsunlular ise; 'Samsun Samsun olalı böyle vekil görmedi' diyerek sevgilerini dile getiriyorlar. 

MECLİSTE HANCIOĞLU RÜZGARI

TERME'Yİ BAKANA SORDU
24 Haziran seçimlerinde CHP'nin 2. sırasından milletvekili seçilerek TBMM'ne giden Neslihan Hancıoğlu vekilliğinin ilk yılında Samsun'un sorunlarını meclise taşıyarak partili partisiz her kesimden insanın sevgisini kazandı. Şehrin her sorununu mecliste konuşan ve verdiği önergelerle bakanlardan açıklama isteyen Hancıoğlu, son olarak Terme'deki sel felaketini ve Samsun'daki devlet hastanelerinde yaşanan aksaklıkların neden kaynaklandığını Sağlık bakanına sordu. 

FANATİK SAMSUNSPORLU
Koyu bir Samsunspor taraftarı olan ve şehrin takımının içeride dışarıda hiç bir maçını kaçırmayan Hancıoğlu Samsunsporlu taraftarların da sevgilisi haline geldi. Emekli bir bankacı olan Hancıoğlu Samsun'un ekonomik kalkınmasındaki konularla ilgili yaptığı açıklamalarla kentin sorunlarına, beklentilerine ve özlemlerine yönelik fikirleri ile iş dünyasından da tam not aldı. Hancıoğlu seviyeli muhalefeti ve siyasi duruşuyla özellikle Atakum'daki seçimlerde ön planda yer almıştı.