Spor
Giriş Tarihi : 22-06-2021 15:36   Güncelleme : 22-06-2021 15:42

Mehmet Altıparmak sezonu erken açacak

Kırmızı beyazlı ekibin, çiçeği burnunda yeni teknik direktörü Altıparmak, Cuma günü Samsun'da olacak. Nuri Asan Tesisleri'yle birlikte 19 Mayıs Stadı'nı da gezecek olan teknik patronun, Samsunspor Kulübü Derneği’nin 25 Haziran'da Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Salonu’nda gerçekleştireceği kongresine Başkan Yüksel Yıldırım ile birlikte katılacağı öğrenildi.

Mehmet Altıparmak sezonu erken açacak

Yılport Samsunspor'un yeni teknik patronu Mehmet Altıparmak'ın Samsun'a geliş tarihi netleşti. Kırmızı beyazlı ekibin, çiçeği burnunda yeni teknik direktörü Altıparmak, Cuma günü Samsun'da olacak. Nuri Asan Tesisleri'yle birlikte 19 Mayıs Stadı'nı da gezecek olan teknik patronun, Samsunspor Kulübü Derneği’nin 25 Haziran'da Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Salonu’nda gerçekleştireceği kongresine Başkan Yüksel Yıldırım ile birlikte katılacağı öğrenildi. 

EKİBİYLE ÇALIŞMALARABAŞLAYACAK 

Yeni sezon hazırlıklarına 30 Haziran'da start verecek olan kırmızı beyazlı ekipte, yeni sezonda takımda olacak isimlere çağrıda bulunuldu. Samsunspor teknik direktörü Mehmet Altıparmak'ın sezon hazırlıklarına kadar olan 5 günlük süre içinde tesislerde ekibiyle beraber kadroyu yeniden gözden geçireceği ve özellikle forvet bölgesine alınacak oyuncular hakkında çalışmalar yapacağı ifade edildi.

Kamp programı belli oldu 

TFF Birinci Ligi'nde mücadele edecek Yılport Samsunspor'un sezon öncesi hazırlık kamp programı belli oldu. Kırmızı beyazlılar, Erciyes ve Gerede olmak üzere iki etap kamp programı yapacak. Teknik direktör Mehmet Altıparmak'ın raporu doğrultusunda kırmızı beyazlılar, 30 Haziran tarihinde Samsun'da bir araya gelecek. 

HAZIRLIK MAÇLARI DA OYNAYACAK

Samsun’da toplanacak olan kırmızı beyazlılar daha sonra 06 – 18 Temmuz tarihleri arasında birinci etap kamp için Kayseri’nin Erciyes ilçesindeki Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’ne hareket edecek. 3 günlük iznin ardından ikinci etap için takımımız 22 Temmuz – 02 Ağustos tarihleri arasında Bolu’nun Gerede ilçesinde kampa girecek. Samsunspor'un kamp süresi boyunca yapacağı hazırlık maçları takvimi ise daha sonra paylaşılacak.