Spor
Giriş Tarihi : 07-07-2021 14:27   Güncelleme : 07-07-2021 14:27

Mehmet Altıparmak: Tomane'nin alternatifi hazır

Samsunspor teknik direktörü Mehmet Altıparmak, "Biz hazır bir Tomane’yi elbette ki isteriz. Çok iyi bir oyuncu. Sakatlık dönemi geçirdi. Geçen sene yaşananlar kulüple arasındaki bir şey" dedi.

Mehmet Altıparmak: Tomane'nin alternatifi hazır

Yılport Samsunspor teknik direktörü Mehmet Altıparmak, Portekizli forvet Tomane'nin durumu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Altıparmak, "Her teknik adam gibi bende hazır bir Tomane elbetti isterim. Ancak aramıza katılmazsa da alternatiflerimiz hazır. Alacak konuları yönetimin işi” dedi  Tecrübeli teknik adam Mehmet Altıparmak daha sonra şunları söyledi; 

İYİ BİR İSİM 

“Tomane ile alakalı olarak bu konu tamamen oyuncunun sakatlığı ve alacakları ile alakalı. Bu da yönetimin konusu. Biz hazır bir Tomane’yi elbette ki isteriz. Çok iyi bir oyuncu. Sakatlık dönemi geçirdi. Geçen sene yaşananlar kulüple arasındaki bir şey. Onunla alakalı olarak Mustafa Aztopal ya da yönetimimizle konuşabilirsiniz. Aramıza katılırsa bekliyoruz. Katılmaz ise de alternatiflerimiz hazır, ona göre hareket ederiz”.