Advert
Advert
Advert

'MHP İl Başkanından Sözde Reisçilere Ültimatom'

'MHP İl Başkanından Sözde Reisçilere Ültimatom'
Advert

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin yaptığı açıklamada şunları söyledi; Ne biz nede bu Millet sizi ve Cumhur İttifakına verdiğiniz zararı asla unutmayacak.
Milliyetçi Hareket Partisi  yarım asır önce kurulduğu günden itibaren varlığını Türk varlığına armağan etmiş yedisinden yetmişine Liderinden, oy veren seçmenine varıncaya kadar bunu birçok defa ispat etmiş söz konusu Vatan Millet Devlet olduğunda canlarını bile seve seve feda etmiş kutlu bir çınardır. 

Özellikle son yıllarda Liderimiz Devlet Bahçeli beyin haklı çıkan öngörüleri Demokrasinin, Devletinin ve Milletinin menfaatine açıkça ve cesurca ortaya koymuş olduğu tavırlar ( 2007 Cumhurbaşkanı seçimi, Gezi olayları, 15 Temmuz Hain darbe kalkışması, Fetö ve her türlü terörle mücadele de hükümete vermiş olduğu destek 16 Nisan Anayasa değişikliği ve son olarak hiçbir karşılık beklemeden Cumhur İttifakına verdiği destek gibi...) vefalı aziz Türk Milleti tarafından büyük bir teveccüh görmüştür.

Ve neticede ortak kaygısı Vatan Millet Devlet ve Demokrasi olan farklı siyasi görüşlere sahip geçmişte başka başka partilere oy vermiş insanların MHP'ye yöneldiği inkar edilemez bir gerçeklik olarak ortadadır.
 Bu durumu gören ve MHP nin güçlenmesinden ödleri kopan şahsi ve siyasi çıkarlarından başka hiçbir kaygıları olmayan bazı anketçi köşe yazarı, hatta siyasilerin ülkesinin menfaatleri dışında hiçbir beklentisi olmayan, MHP'yi yok sayma, zayıf gösterme, hatta asılsız ve kafa karıştırıcı dedikodularla algı oluşturma çabaları beyhudedir. 

Hamuru Ahde Vefa imandandır anlayışıyla yoğrulmuş Büyük Türk Milleti; Ülkemizin geleceğinin huzur ve güvenliğinin teminatı Milliyetçi Hareket Partisini TBMM'de daha güçlü temsil edilebilmesi için gerekli desteği verecektir.
 Alenen ilan ediyorum; gücünü Aziz Türk Milletinden alan Milliyetçi Hareket Partisi verdiği sözün arkasındadır. En az 2023’e kadar sürecek olan millet aklıyla oluşan Cumhur İttifakının ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başarısı için bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada var gücüyle çalışacaktır.
 Hiç bir dalkavuk, hiçbir makam ve mevki meraklısı sözde Reis’çi siyaset simsarı Ülkemizin menfaatleri uğruna Ak Parti ile oluşturduğumuz, temelleri 15 Temmuz gecesi atılan Cumhur İttifakına zarar veremeyecek Milliyetçi Hareket Partisini yolundan çevirtmeyecektir.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünya devi marka burada fabrikasını kuracak
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünya devi marka burada fabrikasını kuracak
Şehit uzman onbaşı Yavuz Uygun, Tokat'ta son yolculuğa uğurladı
Şehit uzman onbaşı Yavuz Uygun, Tokat'ta son yolculuğa uğurladı