Anketler
Giriş Tarihi : 31-01-2015 16:39   Güncelleme : 31-01-2015 16:39

MHP'DE İL BAŞKANI KİM OLSUN?

MHP'DE İL BAŞKANI KİM OLSUN?

İlçe Kongrelerini tamamlayan MHP'de gözler 21 Şubat tarihinde yapılacak olan il kongresine çevrildi. Son derece heyecanlı ve bol adaylı geçmesi beklenen il kongresi öncesi "MHP İl Başkanı Kim Olsun" diyerek bugünden itibaren yılın en çok konuşulacak dev anketine start veriyoruz.

SİTENİN YAZAR KADROSUYLA BULUŞACAK

Pazartesi günü akşam saat 22:05'te sona erdireceğimiz ankette Meydannet.com okurları tarafından 1. seçilecek olan siyasetçiye özel yemekte haber sitemiz yazarları ile birlikte bir özel şilt takdim edilecek. MHP'nin il başkanlığı seçimlerini, bundan sanraki siyasi geleceğini, Samsun'daki durumunu ve genel seçimlere yönelik hedeflerinin konuşulacağı yemekte köşe yazarlarımız Ünsal Tonyaloğlu, Alperen Carus, Hüseyin Kurt, Çağatay Durmuş ve Genel Yayın Yönetmeni ve sitenin baş yazarı Ünal Yavuz katılacak.

TARAFSIZ, OBJEKTİF BİR ANKET OLACAK

Dev anket için okurlarımızın sadece bir oy kullanma hakkı bulunurken, Yılın dev anketi için bir açıklamada bulunan Meydannet.com Genel Yayın Yönetmeni Ünal Yavuz;"Yapılacak olan anket son derece şeffaf, halkın gözü önünde tarafsız ve objektif kriterlerle yapılacaktır. Bu anketin amacı il başkanlığı seçimleri öncesinde halkımızın adaylara bakış açısı, onlardan muhalefet partisinin bir temsilcisi olarak beklentileri ve siyasi hedefleri ön plana çıkarılacak. Tüm adaylara şimdiden başarılar diliyorum" dedi.

[poll id="12"]