Mimar Sinan'dan örnek davranış

Atakum Mimar Sinan Ortaokulu öğrencileri, lösemili çocuklar ve omurilik felçlileri için kermes düzenledi.

 Mimar Sinan'dan örnek davranış

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Mimar Sinan Ortaokulu tarafından her yıl düzenlenen ve lösemili çocuklar ve omurilik felçlileri yararına öğretmen-veli işbirliği ile yapılan kermes, bu sene de tekrarlandı. 

PLASTİK KAPAKLAR SANDALYE OLDU 
Okulda görevli öğretmenler, veliler ve öğrenciler tarafından yoğun bir çalışma ile hazırlanan kermese ilgi yoğun oldu. Haftada bir gün okulda kalarak kermes için gerekli olan tüm hazırlıkları tamamlayan öğretmen ve veliler, toplumsal fayda sağlamanın mutluluğunu da yaşadılar. Geri dönüşümle eski kotlarından çanta, kalem kutuları, hastanelerde kullanılan muayene çubuklarından kitap ayracı, çeşitli malzemelerden takı, yastık, etek, kokulu sabun, atkı, bere ve  oyuncaklar yapan öğretmen ve öğrenciler ayrıca yıl boyunca biriktirdikleri plastik kapakları da tekerlekli sandalye alınması için Omurilik Felçlileri Derneği’ne göndermeyi de ihmal etmediler. 

KERMESE YOĞUN İLGİ 
Kermese okul öğrencilerinin velilerinin yanı sıra, çok sayıda davetli de katılırken, elde edilen gelir LÖSAM'a ve Omurilik Felçlileri Derneği'ne teslim edildi. Okul yetkilileri kermese katılan ve destek olan hereke teşekkür ederek, "Bizlerin hasta miniklerimize ve engelli bireylerimize yarım etmemiz amacıyla hazırladığı kermese katılan ve destek olan herkese teşekkür ederiz" dediler. Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHP lideri Bahçeli, Yıldırım ile görüşecek
MHP lideri Bahçeli, Yıldırım ile görüşecek
Eşini de 'avukatım' diye kandırmış
Eşini de 'avukatım' diye kandırmış