Samsun Haber
Giriş Tarihi : 07-06-2017 19:00   Güncelleme : 07-06-2017 19:00

MMO İLE SAMSUN BİLNET OKULLARI PROTOKOL İMZALADI

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi Samsun Özel Bilnet Okulları ile Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Üyelerine ve 1.Derece yakınlarına yönelik protokol imzaladılar.

MMO İLE SAMSUN BİLNET OKULLARI PROTOKOL İMZALADI

Protokol, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail YOLAYDIN ve Samsun Özel Bilnet Okulları yetkilisi Nilgün KOÇER tarafından Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Hizmet Binası’nda imzalandı.

İmzalanan protokol gereği Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Üyeleri ve 1. Derecede yakınlarının katılım sağlayacakları Eğitim Öğretim hizmetlerinden %20 indirim ve yemek hizmetlerinden de %10 indirimden faydalanacaklardır.

Protokolle ilgili olarak basına bilgi veren Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail YOLAYDIN “Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube olarak üyelerine yönelik sürdürdükleri çalışmalarda Üyeleri ve 1. Derecede yakınları yönelik olarak eğitim alanında da protokoller yaptıklarını, eğitim alanında Samsun Özel Bilnet Okulları ile protokol imzaladıklarını ve Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi’nin kurumlarla işbirliklerinin devam edeceğini” söyledi.

Samsun Özel Bilnet Okulları yetkilisi Nilgün KOÇER “Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi ile yapılan protokolden duyduğu memnuniyeti dile getiren KOÇER,  Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube üyelerinin ve 1. Derece yakınlarının uygun koşullarda kaliteli eğitim hizmetinden faydalanabileceklerini” söyledi.