Advert

MMO İLE TEOL DİL OKULLARI PROTOKOL İMZALADI

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, TEOL Dil Okulları ile Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Üyelerine, 1.Derece yakınlarına ve Öğrenci Üyelerine yönelik protokol imzaladılar.

MMO İLE TEOL DİL OKULLARI PROTOKOL İMZALADI

Protokol, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail YOLAYDIN, TEOL Dil Okulları Samsun Şubeler Müdürü Murat YEŞİL ve TEOL Dil Okulları Samsun Şubesi Eğitim Danışmanı Derya BAŞER’in katılımları ile Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Hizmet Binası’nda imzalandı.

İmzalanan protokol gereği Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Üyeleri, 1. Derecede yakınları ve Öğrenci Üyelerinin katılım sağlayacakları Eğitim Öğretim hizmetlerinden %15 oranında indirimden faydalanacaklardır.

Protokolle ilgili olarak basına bilgi veren Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail YOLAYDIN “Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube olarak üyelerine yönelik sürdürdükleri çalışmalarda Üyeleri, 1. Derece yakınları ve Öğrenci üyelerine yönelik eğitim alanında da protokoller yaptıklarını, yabancı dil alanında da TEOL Dil Okulları ile protokol imzaladıklarını ve Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi’nin kurumsal işbirliklerinin devam edeceğini” söyledi.

TEOL Dil Okulları Samsun Şubesi Eğitim Danışmanı Derya BAŞER “Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi ile yapılan protokolden duyduğu memnuniyeti dile getiren BAŞER  Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube üyelerinin, 1. Derece yakınlarının ve öğrenci üyelerinin uygun koşullarda kaliteli eğitim hizmetinden faydalanabileceklerini” söyledi.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aday gösterilmeyen belediye başkanından duygusal istifa
Aday gösterilmeyen belediye başkanından duygusal istifa
Ziraat Bankası vatandaşlardan gelen şikâyetleri yanıtladı
Ziraat Bankası vatandaşlardan gelen şikâyetleri yanıtladı