Samsun Haber
Giriş Tarihi : 02-07-2020 12:42   Güncelleme : 02-07-2020 12:42

MMO Samsun Şube’den 'Eğitim' hamlesi

Samsun'da, Makina Mühendisleri Odası ile Samsun Doğa Koleji arasında 'Eğitim Protokolü' imzalandı

MMO Samsun Şube’den 'Eğitim' hamlesi

Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi yönetimi, üyelerine ve 1'inci derece yakınlarının faydalanması amacıyla Samsun Doğa Koleji ile 'Eğitim Protokolü' imzaladı. Protokole MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın ile Samsun Doğa Koleji Kurumsal İletişim Direktörü İnci Gülizar Bayramkaya imza attı.

KURUMLARARASI İŞ BİRLİĞİ

MMO Samsun Şube Hizmet Binası’nda imzalanan protokol ile ilgili bilgiler veren MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın, "MMO Samsun Şube olarak başta seminerler olmak üzere düzenlediğimiz birçok etkinlik ile her alanda eğitime ne kadar önem verdiğimizi gösterdik. Bugün imzaladığımız bu protokol ile de üyelerimizin ve onların 1'inci derecede yakınlarının ilimizin seçkin eğitim kurumlarından olan Samsun Doğa Kolejinin imkânlarından faydalanmalarını sağladık. Protokolümüzün her 2 kuruma hayırlı olmasını diliyorum. MMO Samsun Şube olarak kurumlarla her türlü iş birliği faaliyetlerimiz sürecek" dedi.

KALİTELİ EĞİTİM İMKÂNI

Samsun Doğa Koleji Kurumsal İletişim Direktörü İnci Gülizar Bayramkaya ise, “MMO ile yapılan protokol bizler için memnuniyet verici. Protokol kapsamında MMO üyeleri ve yakınları kurumumuzun kaliteli eğitim imkânlarından faydalanabilecekler. MMO ile örnek bir iş birliğine imza attığımızı düşünüyorum" diye konuştu.