Samsun Haber
Giriş Tarihi : 18-12-2019 12:25

MMO ve Dünyagöz Hastaneler Grubu Hizmet Protokolü İmzaladı

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi ve Dünyagöz Samsun arasında hizmet protokolü imzalandı. Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen protokol kapsamında, MMO üyelerinin ve birinci derece yakınlarının göz sağlığı Dünyagöz Samsun’un deneyimli hekimlerine emanet edildi.

MMO ve Dünyagöz Hastaneler Grubu Hizmet Protokolü İmzaladı

Dünyagöz Samsun ve Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi arasında hizmet anlaşması protokolü imzalandı. MMO’nun ev sahipliğinde gerçekleşen imza töreniyle birlikte oda üyeleri ve birinci derece yakınları Dünyagöz Samsun’un hizmetlerinden faydalanabilecek.

İmzalanan protokol ile ilgili açıklamada bulunan Dünyagöz Samsun Hastanesi İş Geliştirme Uzmanı Gizem Zobalı, “Göz sağlığı alanında dünyada uygulanan en yeni tedavi yöntemlerini Samsun’da uyguluyoruz. Dünyagöz Samsun olarak, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube üyelerine hizmet verecek olmaktan dolayı gururluyuz. İleriki dönemlerde bu girişimlerimize yenilerini de ekleyerek, daha fazla Samsunluya dünya standartlarında hizmet vermeyi hedefliyoruz” dedi.

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın, “Kurumsal bilgi ve teknik donanım açısından sağlık sektöründe öncü bir branş hastanesi olan Dünyagöz Samsun ile imzaladığımız protokol sebebiyle mutluyuz. Bugüne kadar Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube olarak üyelerimize yönelik pek çok çalışma yürüttük ve imzalanan protokol ile üyelerimize verdiğimiz hizmeti daha verimli hale getirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.