Samsun Haber
Giriş Tarihi : 10-02-2021 12:01   Güncelleme : 10-02-2021 12:01

MMO ve Set Wedding Hizmet Protokolü İmzaladı

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi ve Set Wedding arasında hizmet protokolü imzalandı.

MMO ve Set Wedding Hizmet Protokolü İmzaladı

MMO Samsun Şube Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen protokol kapsamında, MMO üyelerinin ve birinci derece yakınlarının düğün ve organizasyonları Set Wedding’in deneyimine emanet edildi.

Protokol imza töreninde MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın hazır bulunurken, işletme temsilcileri Savaş Gömeç ve Gözde Semizoğlu katılmıştır.

Set Wedding ve MMO Samsun Şubesi arasında hizmet anlaşması protokolü imzalandı. MMO’nun ev sahipliğinde gerçekleşen imza töreniyle birlikte oda üyeleri ve birinci derece yakınları Set Wedding düğün ve organizasyon hizmetlerinden faydalanabilecek.

İmzalanan protokol ile ilgili açıklamada bulunan Set Wedding Yönetici Ortak Savaş Gömeç, “Düğün ve Organizasyonlarımızda Samsun’da vatandaşlarımıza hizmet sunuyoruz. Set Wedding olarak, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube üyelerine kaliteli hizmet verecek olmaktan dolayı gururluyuz” dedi.

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın, “Set Wedding ile imzaladığımız protokol sebebiyle mutluyuz. Bugüne kadar Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube olarak üyelerimize yönelik pek çok alanda çalışma yürüttük ve imzalanan protokol ile üyelerimize verdiğimiz hizmeti daha verimli hale getirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.