Samsun Haber
Giriş Tarihi : 24-09-2020 15:23   Güncelleme : 24-09-2020 15:23

MMO'dan Vali Zülkif Dağlı'ya 'Hayırlı olsun' ziyareti

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şube Yönetim Kurulu üyeleri, Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı’ya 'Hayırlı Olsun' ziyaretinde bulundu.

MMO'dan Vali Zülkif Dağlı'ya 'Hayırlı olsun' ziyareti

MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan ve yönetim kurulu üyeleri, 18 Haziran 2020 tarihinde Samsun Valiliği görevine başlayan Dr. Zülkif Dağlı’yı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. MMO yöneticileri Vali Dr. Zülkif Dağlı’ya ayrıca 2020 – 2022 dönemi Şube Çalışma Programı ve pandemi koşullarındaki çalışmalar hakkında detaylı bilgi aktardı.

VALİLİK İLE 'İŞ BİRLİĞİ' TEMENNİSİ

Yönetim Kurulu Üyeleri Ayşe Ünsal Kıran, Yaşar Baş, Çağla Gedik, MMO Samsun Şube Danışma Kurulu Başkanı İbrahim Zaralıoğlu ve MMO Samsun Şube Müdürü Kadir Serkan Atılgan ile birlikte Vali Dr. Zülkif Dağlı’yı ziyaret eden Şube Başkanı Kadir Gürkan, "Odamız yönetim kurulunun çalışma programı doğrultusunda kurum ve kuruluşları ziyaret ederek çalışma ortamları oluşturuyoruz. Birlikte düşünüp birlikte karar alan, birlikte uygulamaya geçerek süreci birlikte kontrol eden yaklaşımla, demokratik katılımcı yönetim anlayışı ile üyelerimize, Samsun’a ve ülkeye hizmet etmeye çalışıyoruz. Samsun Valiliği ile de her türlü iş birliği ve birlikte çalışma ortamında yer almak istiyoruz" dedi.

Kadir Gürkan ayrıca, Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı’ya, "Odamız yönetim kurulu üyeleri adına sizlere Samsun Valiliği görevinizde sonsuz başarı diliyoruz" temennisini de iletti.