Spor
Giriş Tarihi : 28-03-2021 13:50   Güncelleme : 28-03-2021 13:50

Mücahit Albayrak form tutuyor

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın, Kerem Can'ın yokluğunda Tuzlaspor deplasmanında 29 yaşındaki futbolcuya şans vermesi bekleniyor. Mücahit'in formayı bir daha bırakmamak için sıkı bir çalışma içerisinde olduğu öğrenildi.

Mücahit Albayrak form tutuyor

Yılport Samsunspor'da gözler Mücahit Albayrak'a çevrildi. Kerem Can Akyüz'ün kırmızı kart nedeniyle aldığı 2 maçlık ceza nedeniyle forma giyemeyecek olmasından doğan şansı iyi kullanmak isteyen Mücahit, antrenmanlardaki performansıyla dikkat çekiyor. Kırmızı beyazlı ekibin tecrübeli sol beki bu sezon Samsunspor forması altında 3 maça çıktı. Toplam 105 dakika süre alan başarılı defans oyuncusu skora etki edemedi.

TUZLA MAÇINDA SAHADA OLACAK 

Kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'ın, Kerem Can'ın yokluğunda Tuzlaspor deplasmanında 29 yaşındaki futbolcuya şans vermesi bekleniyor. Mücahit'in formayı bir daha bırakmamak için sıkı bir çalışma içerisinde olduğu öğrenildi. Teknik heyetin ise tecrübeli sol bek oyuncusuyla özel olarak ilgilendiği gelen haberler arasında yer alıyor. Mücahit Albayrak'ta takımına katkı sağlamak için elinden geleni yapacağını söyledi.