Advert
Advert

Muharrem Göksel: "Güçlü Türkiye İçin DEVAM Şart"

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Muharrem Göksel, gerçekleştirdikleri ilk görüşmeler ışığında; muhalefetin ve muhalefet partilerine oy verme ihtimali olanların dahi istikrarın devamı yönünde düşünceleri olduğunu belirterek, "Aslında iktidarı, muhalefeti çok da farketmiyor. Herkesin derdi Türkiye'nin güçlenmesi. Kim ne derse desin, Türkiye'nin güçlenmeye, büyümeye DEVAM etmesi için de AK Parti'ye ihtiyacı var" diye konuştu.

Muharrem Göksel:

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Muharrem Göksel gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Muharrem Göksel, Türkiye'nin 24 Haziran seçimlerine odaklandığını belirterek, kısa sürede tamamlanacak aday adaylığı sürecinin ardından bütün siyasi partilerin milletvekili adaylarının sahaya çıkacağını kaydetti. 

MUharrem Göksel, Türkiye'nin uzun yıllar sonra büyük hedeflere yürüyen ve bu hedeflere ulaşma noktasında büyük atılımlar gerçekleştiren bir yapıya kavuştuğunu, bu çerçevede dosta-düşmana 'Büyük ve Güçlü Türkiye' imajının artık benimsetildiğini ifade ettiği açıklamasında; "Ülke olarak edindiğimiz kazanımları yeterli görmek, 'bu ilerleyiş artık dursun; yeter, tamam' demek mümkün değildir. Bir siyasi duruş olarak, bir ezber olarak bu tür ifadeler rahatlıkla kullanılabiliyor ise de bizim sahada gözlemlediğimiz bu değil. Hangi siyasi duruşa sahip olursa olsun tüm vatandaşlarımız daha güçlü, daha müreffeh bir Türkiye arzu ediyor. Hepimizin ortak amacı; Türkiye'nin daha da güçlenmesi ve hem vatandaşlarına hem de çevresine umut vermesi. Bu açıdan bakınca istikrarın devamı, büyümenin devamı için DEVAM demek, tekrar ve ısrarla DEVAM demek mecburiyetindeyiz. Kim ne derse desin, Türkiye'nin güçlenmeye, büyümeye DEVAM etmesi için de AK Parti'ye ihtiyacı var" ifadelerini kullandı.

 

 Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Akar: Güvenli bölgede sadece Türkiye olmalıdır
Bakan Akar: Güvenli bölgede sadece Türkiye olmalıdır
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar