Spor
Giriş Tarihi : 13-06-2020 14:40   Güncelleme : 13-06-2020 14:53

Muhsin Yıldırım bomba gibi! Sakatlığı tamamen geçti

İdmanlarda neşeli tavırları ve arkadaşlarıyla olan iyi diyalogu dikkatlerden kaçmaya Muhsin Yıldırım, Samsunspor forması altında oynadığı maçlarda gösterdiği performansla Kırmızı-Beyazlı taraftarların gönlünü kazanmıştı.

Muhsin Yıldırım bomba gibi! Sakatlığı tamamen geçti

Yılport Samsunspor'da Muhsin Yıldırım'ın antrenmanlarda ki diri görüntüsü teknik ekip başta olmak üzere herkesin dikkatini çekiyor. Kırmızı beyazlı ekibin devre arasında İstanbulspor'dan renklerine kattığı başarılı orta saha oyuncusu, şu ana kadar Samsunspor formasıyla 4 maça çıktı ve bir asist kaydetti. 26 yaşındaki futbolcunun Haziran 2021'e kadar sözleşmesi var.

SAKATLIĞI GEÇTİ 

Sakatlığı nedeniyle son maçlarda takımını yalnız bırakan ve tam iyileşmişken korona virüs nedeniyle liglerin ertelenmesinden dolayı formasından ayrı kalan başarılı orta saha oyuncusu teknik heyeti memnun etti. İdmanlarda neşeli tavırları ve arkadaşlarıyla olan iyi diyalogu dikkatlerden kaçmaya Muhsin Yıldırım, Samsunspor forması altında oynadığı maçlarda gösterdiği performansla Kırmızı-Beyazlı taraftarların gönlünü kazanmıştı.