Advert
Advert
Advert

Muhtar'dan Başkan Kul'a teşekkür

Samsun'un Terme ilçesinde özellikle kırsal alandaki yol yapım çalışmaları vatandaşı memnun etti. Tamamlanan yol çalışmalarından memnun olan Kocaman Mahallesi sakinleri kurban keserek Başkan Şenol Kul’a teşekkür etti.

Muhtar'dan Başkan Kul'a teşekkür
Advert

Terme Belediyesi, ilçe genelindeki yol hamlesine aralıksız olarak devam ediyor. Her gün Terme’nin farklı noktalarında çalışmalar yapan Terme Belediyesi ekiplerinin Kocaman Mahallesinde gerçekleştirdiği üç kilometrelik beton yol çalışması ve diğer hizmetleri yöre halkında büyük memnuniyet oluşturdu.

MUHTAR’DAN TEŞEKKÜR

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, AK Parti Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç, parti üyeleri, mahalle muhtarı Zeki Uzun ve mahalle halkı ile birlikte tamamlanan yolları inceledi. Mahalle Muhtarı Zeki Uzun mahallesinde gerçekleştirilen yol çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirip kurban kesti. Mahalle halkı adına Başkan Şenol Kul’a teşekkür etti.

HAYAL GİBİYDİ, GERÇEK OLDU

Terme için gerçekten bu güne kadar yapılmayan hizmetlerin Terme Belediyesi tarafından yapıldığını belirten Muhtar Uzun “İnsanların can ve mal güvenliği için bu yollar çok önemli. Hayal gibiydi, bugün gerçek oldu. Mükemmel bir hizmet, takdir edilecek bir hizmet. Bu anlamda Kocaman Mahallesi halkının Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’a ve belediye çalışanlarına şükranları var. Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

 MODERN VE ÇAĞDAŞ TERME İÇİN

Günü değil geleceği düşünen ve kurtaran bir Belediyecilik anlayışıyla çalışmaları gerçekleştirdiklerini vurgulayan Başkan Kul, “Belediyemizin çalışmaları arasında bulunan ve Fen İşleri Müdürlüğümüzün yürüttüğü yol çalışmalarını önemsiyoruz. Çalışmalarımızı aralıksız sürdürerek, vatandaşlarımızı istenilen refah seviyesine çıkartacağız. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Terme’dir. Hizmet için verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmeye devam ediyoruz. Çalışmalar Termemize ve Kocaman mahallemize hayırlı olsun” diye konuştu.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünya devi marka burada fabrikasını kuracak
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünya devi marka burada fabrikasını kuracak
Şehit uzman onbaşı Yavuz Uygun, Tokat'ta son yolculuğa uğurladı
Şehit uzman onbaşı Yavuz Uygun, Tokat'ta son yolculuğa uğurladı