Samsun Haber
Giriş Tarihi : 07-10-2021 14:19   Güncelleme : 07-10-2021 14:19

Muhtarlar Çanakkale'de buluştu

Muhtarlar Konfederasyonu Yönetim Kurulu, Türkiye Muhtarları El Ele Projesi kapsamında çanakkale çıkarması yaptı. Konfederasyon yönetiminde bulunan Baruthane Mahallesi Muhtarı Mustafa Öztürk ve Atatepe Mahallesi Muhtarı Hava Rendeci Samsun'u temsil etti

Muhtarlar Çanakkale'de buluştu

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk ve yönetim kurulu İçişleri Bakanlığı “Türkiye Muhtarları Elele Projesi” kapsamında Çanakkale’ye giderek bir dizi program gerçekleştirdi. Çanakkale Muhtarlar Derneği Başkanı Şahin Arslan'ın davetlisi olan heyet ilk olarak Vali İlhami Aktaş’ı ziyaret etti. Daha sonra toplantılarını gerçekleştiren muhtarlar Çanakkale Şehitliği ve '1915 Çanakkale Köprüsü'nü gezdi.

Muhtarların Çanakkale programlarında Samsun'u temsilen Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu yönetiminde yer alan Samsun İli ve İlkadım Muhtarlar Derneği Başkanı Baruthane Mahallesi Muhtarı Mustafa Öztürk ve Atatepe Mahallesi Muhtarı Hava Rendeci yer aldı. Baruthane Mahallesi Muhtarı Mustafa Öztürk, ''Türkiye Muhtarları Elele Projesi Çanakkale ilimizi ziyaret ettik. Bizi ağırlayan  Valimiz İlhami Aktaş, Çanakkale Muhtarlar Derneği Başkanı Şahin Arslan ve Çanakkaleli muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz. Son derece faydalı ve bizlere katkı sağlayan bir program gerçekleşti'' dedi.