Spor
Giriş Tarihi : 16-07-2020 18:37   Güncelleme : 16-07-2020 18:37

Mustafa Aztopal: Gitmek isteyeni tutmayız

Genel Menajer Mustafa Aztopal, "Takımımızdaki bazı oyunculara teklifler geldiği yolunda basında haberler var. Ancak bize şu ana kadar resmi bir teklif gelmedi. Zaten bizim de Samsunspor forması giymek istemiyorum diyen bir futbolcuyu bu takımda tutma gibi bir niyetimiz yok. Bu formayı giymek herkese nasip olmaz" diye konuştu.

Mustafa Aztopal: Gitmek isteyeni tutmayız

 Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, yeni transferlerin ikinci kamp tarihine kadar yetiştirmek istediklerini söyledi. Bu konuda yoğun bir çaba sarfettiklerini de sözlerine ekleyen kırmızı beyazlı ekibin Genel Menajeri Aztopal, "İmzaları ikinci kamp dönemi bitmeden attırmak istiyoruz. 5 Ekim tarihine kadar transfer devam ediyor. O tarihe kadar biz de çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi. 

BİZE GELEN RESMİ BİR TEKLİF YOK

Kırmızı beyazlı ekibin Genel Menajeri Aztopal, "Takımımızdaki bazı oyunculara teklifler geldiği yolunda basında haberler var. Ancak bize şu ana kadar resmi bir teklif gelmedi. Zaten bizim de Samsunspor forması giymek istemiyorum diyen bir futbolcuyu bu takımda tutma gibi bir niyetimiz yok. Bu formayı giymek herkese nasip olmaz" diye konuştu.