18 TEMMUZ 2019 Perşembe 18:44
Samsun Haber
Giriş Tarihi : 05-02-2019 16:48   Güncelleme : 05-02-2019 16:48

Mustafa Demir: 'Raylı Sistem' yeraltına alınacak

Bayındırlık ve İskan eski Bakanı, Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Mustafa Demir: 'Raylı Sistem' yeraltına alınacak

Atakum Lozan Caddesinde düzenlenen sabah kahvaltı programına Büyükşehir Belediye Başkanı ve Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, esnaflar ve muhtarlar katıldı. Esnaf ve muhtarlar ile bir araya gelen Mustafa Demir, 5 yıl içinde yapacakları projelerini anlattı. Raylı sistemi Atakum’da yerin altına alacaklarını belirten Mustafa Demir, ‘’ Atakum’da raylı sistemin geçtiği güzergah 60 metrelik bulvar. Raylı sistemin olduğu gibi yer altına alacağız. Üstünü bulvar olarak yeniden inşa edeceğiz. Samsun’a ve Samsun halkına yakışır bir bulvar yapacağı. Üniversiteyi de Taflan tarafına doğru tünelle geçeceğiz. Havaalanına da raylı sistemi uzatacağız” dedi.

‘’SAMSUN’A NASIL KATKI SAĞLARIZ GAYRETİ VE CABASI İÇERİSİNDEYİZ’’

AK Parti belediyecilik anlayışının millete hizmet etmek olduğuna vurgu yapan Mustafa Demir, ‘’Bugüne kadar Samsun’a hizmet etmiş bütün başkanlarımıza buradan teşekkür etmek istiyorum. Biz bu şehre hizmet etmek için yola çıktık. Samsun bizim kıymetlimiz. Bu şehire daha fazla nasıl katkı sağlarız gayreti ve cabası içerisinde olduk olmaya da devam ediyoruz. Allah’ın izni ve sizlerin takdiri ile Samsunumuzu önümüzdeki beş yılı çok daha güzel ve çok daha parlak olacak. Hepimizin birer görevi var oda Samsun halkına hizmet edebilmek’’

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
vatandaş 5 ay önce
demek istemiş ki: "akpli yzy'nin yaptığı raylı sistem olmamış, bir kısmını yerin altına alacağız, nasılsa vatandaşın vergileriyle yapılan bu tür işlere ve müteahhitlerimize yine para bulunur"
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA