Spor
Giriş Tarihi : 02-10-2020 21:23   Güncelleme : 02-10-2020 21:32

Nadir Çiftçi Samsunspor'a imzayı attı

Kırmızı beyazlı ekipte olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Nadir Çiftçi, başarılı olmak için çok çalışacağını söyledi. Yılport Samsunspor Genel Menajeri Aztopal da, "Nadir Çiftçi'nin takımımıza büyük katkılar sağlayacağına inanıyoruz. İnşallah her iki taraf içinde hayırlısı olur" diye konuştu.

Nadir Çiftçi Samsunspor'a imzayı attı

 Yılport Samsunspor, Çaykur Rizespor'dan renklerine kattığı Nadir Çiftçi ile 2 yıllık anlaşma sağladı. Nuri Asan Tesisleri’nde yapılan imza törenine Genel Menajer Mustafa Aztopal katıldı. Kırmızı beyazlı ekipte olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Nadir Çiftçi, başarılı olmak için çok çalışacağını söyledi. Yılport Samsunspor Genel Menajeri Aztopal da, "Nadir Çiftçi'nin takımımıza büyük katkılar sağlayacağına inanıyoruz. İnşallah her iki taraf içinde hayırlısı olur" diye konuştu. 

NADİR ÇİFTÇİ KİMDİR? 

Nadir Çiftçi, 12/02/1992 Elazığ doğumludur. Futbolcu hakkındaki kaynaklarda 1,87 boyunda ve 77 kg olduğu bilgisi yer almaktadır. Türk olmasının yanı sıra Hollanda vatandaşlığı da vardır. Nadir Çiftçi santrafor mevkisinde oynamaktadır, ayrıca yan mevki olarak sağ ve sol kanatta görev alabilir. Sağ ayağını kullanan Nadir, kariyerine ADO Den Haag U17 takımında başlamıştır. Bir dönem ülkemizde de top koşturan Nadir, Kayserispor, Eskişehirspor, Gençlerbirliği, Çaykur Rizespor forması giymiştir.