Köşe Yazıları
Giriş Tarihi : 05-10-2019 22:47

NE YAPMAK İSTİYORSUN İRFAN HOCA ???

NE YAPMAK İSTİYORSUN İRFAN HOCA ???

Tek kelime ile yazıklar olsun. Olan taraftarlara oldu. Maç başından itibaren hiç susmayan, rakibe baskı kuran 25 binin üzerinde taraftar topluluğu sahada tel tel dökülen takımda ruh göremeyince kendi takımı tarafından susturuldu dersem yalnış bir tabir olmaz

Manisa takımını bir kez Kalecimiz Nurıllahı 5 kez tebrik ediyorum. Karşılaşmanın 67. Dakikasına kadar Manisa bizi kum torbası gibi dövdü. Yenilseler yazık olurdu. Adamlar bizi resmen ezdiler. Emin olun maçtan bir puanı kurtaran kesinlikle iki gol atan Atabey değil genç kalecimiz Nurullah olmuştur yüzde yüzlükı 5 net golü önleyerek.

Samsunspor basiretsiz ne yaptığı ne oyandığı belli olmayan bu futbol ile herkesi hayrete düşürdü çünkü hala bir oyun felsefesi yok. İşimiz çok zor çokkk

AMERİKAYI YENİDEN KEŞF EDEMEZSİN HOCAM...!
Tekrar ısrar ediyorum İrfan Hoca; Gökhan Alsan İle İlyas Kubilay Yavuz beraber oynadığı her maçta orta sahamız yol geçen hanı olduğu için ve Kanatlar işlemediği için daha çok puanlar kaybedeceğiz. Bunu tribünde ki 10 yaşındaki çocuklar görüyor da her nedense sen göremiyorsun ama olan Samsunspor'a oluyor. Elinde taş gibi bir Oğuz ve oyunun iki yönünü çok iyi oynayan, top tekniği çok iyi olan Samed Hakan Kılıç birde ruh, azim ve forma aşkıyla oynayan Kaptan Ercan Yazıcı sana ne yaptılar da oynatmıyor sun?    

Pivot Santrafor özelliği olan ve bu yüzden tranfer edilen Akmethan Köse'den  hangi aklılla sağ açık yaratmaya çalışıyorsun şahsen beni çok  şaşırtıyorsun..!

Aslında yazılacak çok şey var ama sonra ben günah Keçisi olmak istemiyorum şimdilik. Ama sadece şimdilik...

Samsunspor Şampiyon olacaksa derhal doğru kadroya dönmeli yoksa sonumuz iyi değil. Bu oyun anlayışı ve bu maç kadrosuyla çok terler. Benden söylemesi...!