Samsun Haber
Giriş Tarihi : 08-06-2019 13:21

Necattin Demirtaş'tan o fotoğrafa açıklama

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın MHP il Başkanı Abdullah Karapıçak'a yaptığı ziyaret gündem oldu. Demirtaş ise yaptığı açıklamada; 'Sadece MHP'yi değil, bütün siyasi partileri ziyaret ettim.' dedi.

Necattin Demirtaş'tan o fotoğrafa açıklama

PARTİ ROZETİMİ ÇIKARDIM
İlkadım belediye başkanlığı seçimlerinde MHP'den istifa ederek İYİ Parti'den aday olan ve seçimleri kazanan Necattin Demirtaş'ın bayramda MHP'yi ziyaret etmesi gündeme bombi gibi düşerken, 'Demirtaş MHP'ye mi geçiyor?' söylentilerine neden olmuştu. Yerel seçimlerde özellikle kendisini sert sözlerle eleştiren MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak'la 'bundan sonraki dönemde asla görüşmezeler' sözlerine karşılık Demirtaş bütün siyasi partileri ziyaret ettiğini MHP'nin de bu ülkenin mihenk taşlarından biri olduğunu söyledi.

KAVGADAN YANA ASLA OLMAM
Bayramların birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını perçinlediğini ve Türkiye'nin en müstesna günler olduğunu dile getiren Demirtaş; 'Seçimleri kazandığımda parti rozetini çıkartıp İlkadım'ın belediye başkanı olacağı sözü vermiştim. Seçildiğim gün ben bunu yaptım ve parti rozetimi çıkardım. Bayramda ise hiç bir ayrım yapmadan tüm siyasi partilerimizin temsilcileriyle bayramlaşıp olması gerekeni yaptığımı düşünüyorum. Beni halkım çok iyi bilir. Kavgadan yana asla olmam. Bu tavrım devam edecek.' diye konuştu.
 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA