Samsun Haber
Giriş Tarihi : 12-03-2019 18:08   Güncelleme : 12-03-2019 18:08

Nsuret Soykan: ‘Canik’te önce değişim sonra gelişim olacak’

Vatandaşın artık değişim istediğini ve bunu da yüksek sesle dillendirdiğini ifade eden İYİ Parti Canik Belediye Meclis Üyesi Adayı Nusret Soykan, “Önce değişim sonra gelişim olacak” dedi.

Nsuret Soykan: ‘Canik’te önce değişim sonra gelişim olacak’

‘CANİK’E HİZMET GELECEK’

İYİ Parti Canik Belediye Meclis Üyesi Adayı Nusret Soykan, seçim ziyaretleri kapsamında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Gündüzleri çarşı, pazar ve mahallelerde ziyaretler yapan Nusret Soykan,  gün battıktan sonra ise vatandaşlar tarafından düzenlenen mahalle toplantılarına Belediye Başkan Adayı Atıf Yiğit ile birlikte katılıyor. Canik ilçesine en iyi hizmeti getirmede pay sahibi olmak için canını dişine takan Soykan, 1 Nisan tarihinden itibaren Canik’e hizmet geleceğini söyledi.

‘GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ’

İYİ Parti Canik Belediye Meclis Üyesi Adayı Nusret Soykan, “Vatandaş artık mevcutların çözüm üretemeyeceğinin farkında. Çünkü görünen köy kılavuz istemiyor. Vatandaşın yıllardır desteğine rağmen sorunlar azalmıyor, aksine artarak büyüyor. Esnafımız da sıkıntılı, mevcut durumdan bunalmış ve artık değişim istiyor. Bizde ilçemizi hak ettiği yere getirmek için gece gündüz çalışacağız” diye konuştu.  Vatandaşın artık değişim istediğini ve bunu da yüksek sesle dillendirdiğini ifade eden Soykan, “Önce değişim sonra gelişim olacak” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA