Advert

O fotoğraf güne damga vurdu... BİR ARAYA GELEMEYİZ!

Bugün yapılan AK Parti Grup Toplantısı'nda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ın attığı Tweet çok konuşuldu. Milletvekillerinin oturma düzeni Samsun'da AK Parti siyasetinin geldiği noktayı özetler gibiydi.

O fotoğraf güne damga vurdu...  BİR ARAYA GELEMEYİZ!

KARAASLAN PAYLAŞTI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ın partisinin bugün yapılan grup toplantısından paylaştığı bir fotoğraf, AK Parti siyasetinin Samsun'da geldiği noktayı özetleyen bir fotoğraf olarak hem güne damga vurdu, hem de Samsun'da çok konuşuldu. Karaaslan attığı Twette;' AK Parti'de Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. @RT_Erdogan ‘ı dinliyoruz:”Bizim gayrıdan imdat beklentimiz yok ancak bu ülkenin ekmeğini yiyen, tüm nimetlerinden son damlasına kadar istifade eden bir güruh var ki onların ihanetlerinden muzdaribiz.” dedi.

AYRIŞMA YAŞANIYOR MU?

Son dönemde AK Parti'de en çok konuşulan konuların başında AK Partili Samsun milletvekillerinin ciddi anlamda gruplaştığı, bu ayrışmanın teşkilatın tüm kademelerinde çok yakından hissedildiği yönündeydi. Bugün Çiğdem Karaaslan'ın paylaştığı fotoğraf ise bu ayrışmanın fotosu olarak Samsun gündemine adeta damga vurdu. Meclis sıralarının bir tarafında eski Bakan Akif Çağatay Kılıç, Çiğdem Karaaslan ve Hasan Basri Kurt yer alırken, diğer tarafta ise Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı'nın ayrı oturdukları görüldü.

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in görevden alınma sürecinde Akif Çağatay Kılıç, Çiğdem Karaaslan ve Hasan Basri Kurt, Göksel'in görevde kalması yönünde oy kullandığı belirtilirken, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı'nın ise Göksel'in gitmesi yönünde görüş bildirdikleri biliniyordu.

Haber: Meydannet.comSende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PKK'lı terörist Trabzon'da yakalandı
PKK'lı terörist Trabzon'da yakalandı
2018'de 2 bin 442 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi
2018'de 2 bin 442 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi