Samsun Haber
Giriş Tarihi : 17-07-2020 17:03   Güncelleme : 17-07-2020 17:03

O görüntülere Bafralılar isyan etti!

Bafra'nın Bahçeler Mahallesi'nde hanelerin ve iş yerlerinin bulunduğu bölgeye dökülen çöplerden oluşan rahatsızlık nedeniyle geçmiş dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz bölgedeki çöpleri temizleterek alanı ağaçlandırmıştı. Mevcut başkan Hamit Kılıç ise bölgeyi tekrar çöp alanına çevirince vatandaşlar çileden çıktı.

O görüntülere Bafralılar isyan etti!

O KARAR BAFRALILARI İSYAN ETTİRDİ

Bir önceki dönem Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ilçede vatandaşların rahatsızlık duyduğu çöplük alanı kaldırarak bölgede yeşillendirme çalışması yapılmıştı. Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç aldığı bir kararla bölgeyi yeniden çöplük alanına dönüştürdü. Bu durum karşısında şaşkınlıklarını gizlemeyen ve belediyeye adeta isyan eden vatandaşlar, "Yeşil alan yapılmış bir yer nasıl olurda tekrar çöplük alanına çevrilir. Bafra'ya bu görüntüler yakışıyor mu?" dediler.

VATANDAŞLAR RAHATSIZ, İŞ YERLERİ SAHİPLERİ DERTLİ 

Eski Mahalle Muhtarı Erkan Kadakal ise bu durumu kendi sosyal medya hesabından paylaşarak "Rezalete dur deyin" dedi. Kadakal, "Çok emek verip bölgeden çöpleri kaldırttık. Belediye yeniden buraya çöp dökmeye başladı. Yazıktır günahtır. Biz burada yaşıyoruz bu millete yazık değil mi? Burada bulunan pisliği bu mahalleli hak etmiyor. Biz bir dünya yatırım yapıp iş yeri açtık siz gelip yanımıza çöp döküyorsunuz. Gelip bu çöpü buradan kaldırın" diyerek isyan etti.