Güncel
Giriş Tarihi : 26-04-2020 23:00   Güncelleme : 26-04-2020 23:00

"O kişi ben değilim!"

Türkiye gündemine bomba gibi düşen Samsun’da yardıma muhtaç süper lüks Ferrari sahibinin kim olduğu hala öğrenilemedi. Samsun’daki iki Ferrari’den birinin sahibi olan Citymall AVM Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Çelik, “ O kişi ben değilim” dedi.

SAMSUN’DA 2 TANE VAR
Ekonomik Destek Paketi kapsamında, ihtiyaç sahiplerine dağıtılan Bin TL’lik yardımı almak için Samsun’dan başvuranlar arasında bulunan Ferrari sahibinin kimliği araştırılıyor. Devletten yardım talep eden 1.5 milyonluk Ferrari sahibinin kim olduğu merak edilirken, söz
konusu araçtan Samsun’da üç adet bulunduğu, bu araçlardan sadece ikisinin 55 plakalı olduğu öğrenildi.  

”BİZ YARDIM İSTEMEDİK”
Samsun plakalı Ferrarilerden birinin sahibi Atatum’da yeni yılda hizmete giren Citymall AVM Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Çelik’e Samsunhaber.com ulaştı. Genç işadamı Çelik, aynı araçtan kendisinde de bulunduğunu doğruladı. Ancak görüntülerdeki Ferrari’nin f430 model olduğunu, kendisinde ise Ferrari f458 İtaly olduğunu belirtti ve devletten böyle bir yardım talebinde bulunmadıklarını söyledi. 

“TELEFONLAR SUSMUYOR”
Samsun’da bir Ferrari sahibinin ekonomik Destek Paketinden Bin TL yardım talebinde bulunduğu yolundaki haberlerin duyulmasının ardından defalarca arandığını belirten Çelik, “Telefonlara cevap vermekten yoruldum. Çok şükür bizim böyle bir talebimiz yok. Bu olayın Samsun'da yaşanmasından da büyük üzüntü duydum. Şehrimizin isminin böyle konularla gündeme gelmesi hiç hoş değil” dedi. 

“YARDIM ETMEYE HAZIRIZ”
Bu tür medyatik konulara şüpheyle baktıklarını da kaydeden Genç İş İnsanı Yunus Emre Çelik, şöyle konuştu: “Dünyanın bin bir türlü hali var. Belki de bu vatandaşımız gerçekten ihtiyaç sahibidir. Biz de kurum olarak çeşitli yerlere yardımlar yapıyoruz. Bu yardımları da gizli yapmaya özen gösteriyoruz. Eğer yanlış anlaşılmazsa, yardıma ihtiyacı olan bu kişi gerçekten ihtiyaç sahibi ise biz de kurum olarak kendisine yardım etmeye hazırız."