Advert
Advert

OĞUZHAN TÜRK: YANLIŞLARIMIZI KONUŞMAKTAN HİÇ BİR ZAMAN KORKMAMALIYIZ

iyi Parti'nin 200 kişilik kurucular kurulu listesinde yer alan Samsunlu Avukat Oğuzhan Türk sosyal medya hesabından önemli açıklamalarda bulundu. Türk; 'İnsanların beklentilerini çöpe attığı bir yapı haline gelmekten, yanlış yapıldığında tamamının konuşmaktan korkanların oluşturduğu bir parti haline gelmekten Allah bizleri korusun.' dedi.

OĞUZHAN TÜRK: YANLIŞLARIMIZI KONUŞMAKTAN HİÇ BİR ZAMAN KORKMAMALIYIZ

TABELA ASACAK ADAM BULAMAZSINIZ

Yapılan eleştirilere 'makam istedi alamadı' diye bakılmasını doğru bulmadığını belirten Samsunlu Avukat Oğuzhan Türk; 'Partimiz yeni ancak beklenti ve umutlar kontrolümüz dışında büyüdüğü için sabırsızlık bunun getirisi olarak en üst noktada. İnsanların makam istemesi yanlış birşey değil, kimse makam istemezse partileri gereksiz dahi görseniz bir ilçe tabelası asacak adam bulamazsınız. O zaman makam istemenin, teşkilatın ne kadar önemli olduğunu anlarsınız. Madem her eleştiren istediğini alamadığı için veya istediği kişi gelmediği için isyan ediyor, Ankara İl başkanı Türkiye’nin ortak tercihi mi?' diye sordu.

ELEŞTİRİLERDEN ASLA KORKMAMALIYIZ
Türk açıklamalarını şöyle tamamladı; 'Ne hikmetse Ankara İl Başkanı ve teşkilatı hariç hemen hemen her birim eleştiriliyor. Açıkça anlaşıldığı üzere beklentileri sağlayacak çalışmayı yaparsanız rakipleriniz bile sizi alkışlar. İnsanların beklentilerini çöpe attığı bir yapı haline gelmekten, yanlış yapıldığında tamamının konuşmaktan korkanların oluşturduğu bir parti haline gelmekten Allah bizleri korusun. Bu özellikler oldukça partimiz toplumun gözünde bir umut olarak kalmaya devam edecektir.' diye konuştu. Türk'ün bu açıklamaları sonrası İyi Partililer genç avukatı sosyal medyadan yorum yağmuruna tuttu.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BDDK'dan flaş açıklama
BDDK'dan flaş açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Meseleye el attık, bu yıl başlıyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Meseleye el attık, bu yıl başlıyoruz