Spor
Giriş Tarihi : 03-07-2020 21:02   Güncelleme : 03-07-2020 21:02

Okan Dernek'den duygusal veda

'Türkiye'nin bana göre en iyi takımlarından biri olan Yılport Samsunspor'u takip etmeye devam edeceğim. Uzun süren sakatlığım süresi boyunca taraftarımızın bana gösterdikleri sevgi hiçbir zaman hayal edemeyeceğim ve başka bir yerde asla bulamayacağım kadardı. Onları hiçbir zaman unutmayacağımı söylemek istiyorum."

Okan Dernek'den duygusal veda

 Yılport Samsunspor'da yaprak dökümü başladı. Kırmızı beyazlı ekibin orta sahada ki başarılı ismi Okan Dernek ile yollar ayrıldı. Yaşadığı şanssız sakatlık sürecinin çok uzun sürmesinin ardından bir türlü eski formunu bulamayan başarılı oyuncu, bugün itibariyle Yılport Samsunspor ile bağlarını kopardı. Sosyal medya hesabından Samsunspor camiasını ve özellikle taraftarlarına teşekkür eden Okan Dernek, veda mesajında şu ifadelere yer verdi; 

TARAFTAR BAĞRINA BASTI 

"Yılport Samsunspor'da geçirdiğim 2 yıllık süre içinde beni destekleyen herkese teşekkür ederim. Bu kulüpte geçirdiğim süre zarfında çok keyif aldım. Türkiye'nin bana göre en iyi takımlarından biri olan Yılport Samsunspor'u takip etmeye devam edeceğim. Uzun süren sakatlığım süresi boyunca taraftarımızın bana gösterdikleri sevgi hiçbir zaman hayal edemeyeceğim ve başka bir yerde asla bulamayacağım kadardı. Onları hiçbir zaman unutmayacağımı söylemek istiyorum. Herkese yeniden bana verilen destekten ötürü teşekkür ediyorum. Yaşattığınız anılar için teşekkür ediyorum. Atatürklü armayı şampiyonluk yolunda izlemeye ve desteklemeye devam edeceğim. Hoşçakalın"