OKA'YA ZİYARET

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı'nın (OKA) yeni hizmet binasını gezdi. OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen, bugüne kadar 610 projeye 131 milyon TL ajans desteği toplamda ise 257 milyon destek sağlandığını söyledi.

OKA'YA ZİYARET

OKA ÖNEMLİ İŞLERE İMZA ATIYOR
Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Sedat Öksüzoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen'e yeni hizmet binası için hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Sedat Öksüzoğlu, yeni hizmet binasının hayırlı olması temennisinde bulunarak, cemiyet faaliyetleri ve çalışmaları hakkında Mevlüt Özen'e bilgi verdi. Öksüzoğlu, şubat ayında açılacak İnternet Gazetecileri Cemiyeti'nin yeni yerine Özen'i davet etti.

TOPLAMDA 257 MİLYONLUK DESTEK
OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen ise ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti'ne başarı dileğinde bulundu. Ziyaretin sonunda OKA Genel Sekreteri Mevlüt Özen, gazetecilere hizmet binasını tanıttı. 2009 yılında hizmet vermeye başlayan OKA, bugüne kadar 610 projeye 131.5 milyon TL'si ajans desteği toplam 257.2 milyon TL destek sağladı. OKA'nın hizmet binası tamamen AB destekli hibe proje ile yaptırıldı. OKA'da 41 personel istihdam ediliyor.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MHP lideri Bahçeli, Yıldırım ile görüşecek
MHP lideri Bahçeli, Yıldırım ile görüşecek
Eşini de 'avukatım' diye kandırmış
Eşini de 'avukatım' diye kandırmış