Advert

OMÜ'nün 'İFGİ ödülleri' sahiplerini buldu

SAMSUN Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi öğrencilerinin katıldığı ve üçüncüsü düzenlenen İFGİ Haber ve Fotoğraf yarışmasında, ödüller sahiplerini buldu.

OMÜ'nün 'İFGİ ödülleri' sahiplerini buldu

OMÜ İletişim Fakültesi öğrencileri'nin uygulama gazetesi Genç İfade'de yer alan haber ve fotoğrafları ile katıldığı İFGİ Haber ve Fotoğraf yarışmasında ödüller sahiplerini buldu. İletişim Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleşen ödül töreni öncesi konuşan Çarşamba Kaymakamı Mustafa Güney, "İletişim ve sosyal medya hayatımızın olmazsa olmaz parçaları arasında yer alıyor. Bu anlamda, eğitim gören öğrencilere de büyük iş düşüyor. Ödül alan öğrencilerimizi ve emeği geçen eğitimcilerimizi kutluyorum. Bu gibi törenlerin ve yarışmaların oldukça faydalı olacağını düşünüyorum" dedi. 

Öğrenciler tarafından hazırlanan Genç İfade Gazetesi'nde görev alan ve 'Özel Haber' dalından birincilik ödülüne layık görülen 2. Sınıf Gazetecilik Bölümü öğrencisi Açelya Kaynar ise, "Hazırladığımız haberde hocalarımızın payı oldukça büyük. Bize bu imkanı sağlayan değerli eğitimcilerimize ve jüri üyelerine teşekkür ederim. Bu etkinliğin geleneksel hale gelmesinden dolayı ayrıca mutluluk duyuyorum" şeklinde konuştu. 

Törene ayrıca İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ramazan Ünal, Basın Enformasyon İl Müdürü Volkan Toptaş, akademisyenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aday gösterilmeyen belediye başkanından duygusal istifa
Aday gösterilmeyen belediye başkanından duygusal istifa
Ziraat Bankası vatandaşlardan gelen şikâyetleri yanıtladı
Ziraat Bankası vatandaşlardan gelen şikâyetleri yanıtladı