Advert
Advert
Advert

Osmanlı Hamamlarına yoğun ilgi

​Atakum Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Osmanlı Hamamlarına, kısa süre içerisinde vatandaşların yoğun talep gösterdiğini ifade eden Atakum belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum Belediyesi Osmanlı Hamamları, 1 ayda yaklaşık 10 bin kişiyi ağırladı” dedi.

Osmanlı Hamamlarına yoğun ilgi
Advert

Atakum Belediyesi Osmanlı Hamamlarının, Samsun turizmine Atakum Belediyesi imzasıyla kazandırılan önemli yatırımlardan biri olduğunu kaydeden Başkan Taşçı, Osmanlı Hamamlarına kısa süre içerisinde gösterilen yoğun ilginin her geçen gün daha da arttığını söyledi.

İLÇE TURİZMİNE KATKI SAĞLIYOR

Atakum Belediyesi olarak, bölge turizmine önemli ölçüde katkı sağlayacak birçok projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum Belediyesi olarak ilçemize kazandırdığımız Osmanlı Hamamları, tuz odası, havuzu, saunası ve dinlenme alanlarıyla birlikte, ilçemizde yıllardır eksikliği yaşanan hamam ihtiyacını giderdi. Atakum Osmanlı Hamamları, Selçuklu ve Osmanlı mimarisinden izler taşıyan mimari yapısıyla, ilçe turizmine de önemli katkılar sağlamaya, daha şimdiden başladı. Vatandaşlarımızın da yoğun ilgi gösterdiği Atakum Osmanlı Hamamları, Atakum’un değerine değer katan önemli yatırımlarımız arasında yerini aldı” diye konuştu.

HEDEF: TURİZM KENTİ ATAKUM

Atakum Belediyesi Osmanlı Hamamlarına, ilginin her geçen gün arttığını kaydeden Başkan Taşçı, “Tesisimiz hizmet vermeye başlayalı henüz 1 aylık bir süre geçmesine rağmen, her gün yüzlerce vatandaşımızı ağırlıyor. Çevre il ve ilçelerden de yoğun talep gören Atakum Osmanlı Hamamları, Hizmete girdiği günden bugüne geçen 1 aylık süre içerisinde, yaklaşık 10 bin kişiye hizmet verdi. Atakum Belediyesi olarak şehrin turizmine katkı sağlayacak yatırımları hızlı bir şekilde ilçemize kazandırarak, turizm kenti Atakum’un, turistik tesisler anlamında zenginleşmesini sağlıyoruz. Hedefimiz Atakum’un, Türkiye’nin sayılı turizm kentleri arasındaki yerini sağlamlaştırmak. Bu anlamda çalışmalarımız devam edecek” şeklinde konuştu.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2018-04-24 insanlık için birşeylerin yapılması çok iyi insanlar iyi şeylere layık çünkü Biz kazandığımız mahkeme kararını uygulatamıyoruz yıllardır cevap belediyenin bütçesi yok yıkmaya yıkılcak banada yok ortada açık bahçelerden içki içenler kaldırılacak Açık bahçelerde içki içip şarkı lar çığırnlara mahkum ediliyoruz kapalı diye rapor tutup çevre mühendisleri canlı müzik ruh satı verdi belediye Çıkıpda birileri cesurca biz işgalcileri koruyoruz demeyip eveleyp gevele liyolar Denizevler 214 sok atakum
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünya devi marka burada fabrikasını kuracak
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Dünya devi marka burada fabrikasını kuracak
Şehit uzman onbaşı Yavuz Uygun, Tokat'ta son yolculuğa uğurladı
Şehit uzman onbaşı Yavuz Uygun, Tokat'ta son yolculuğa uğurladı