Advert

Öznur Çalık Mavi Işıklar’a hayran kaldı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Öznur Çalık, “Samsun’da sosyal belediyeciliği inşa eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve ekibini tebrik ediyorum” dedi.

Öznur Çalık Mavi Işıklar’a hayran kaldı

Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne ait Ömer Halisdemir Salonu’nda gerçekleştirilen Gönül Adımları Samsun’u Dinliyoruz adlı program sonrası çeşitli ziyaretlerde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın daveti üzerine Mavi Işıklar Eğitim, Dinlenme ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek burada yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

MAVİ IŞIKLAR DÜNYADA İLK VE TEK
Mavi Işıklar Eğitim, Dinlenme ve Rehabilitasyon Merkezi’nin işleyişini müracaat bölümünden, rehabilitasyon bölümüne kadar detaylı olarak Öznur Çalık’a anlatan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Dünyanın hiçbir engelli vatandaşlarımızın kullanımına yönelik böyle bir tesis yok. Bu projenin her aşaması özgün ve ince düşünceler sonucunda estetik bir dokunuşla, engelli bireylerimizin en rahat edebileceği şekilde inşa edildi. 30 yatak kapasiteli, 2 bin 170 metrekaresi kapalı alan olmak üzere 10 bin metrekare bir alana kurulan tesisimizde plajımızı kampta kalmayan tüm engelli vatandaşlarımızın kullanımına sunuyoruz. Yaz-kış konaklama imkanı olan tesisimizde tüm misafirlerimizin mutlu ayrılması için gerekli tüm çabayı gösteriyoruz. Ve inanıyoruz ki dünyanın 4 bir yanından gelen misafirlerimiz burada sunulan hizmetten memnun kalıyor” diyerek tesis hakkında bilgi verdi.

ÇALIK’TAN BAŞKAN YILMAZ’A TEBRİK
Mavi Işıklar Eğitim, Dinlenme ve Rehabilitasyon Merkezine hayran kaldığını belirten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ise, ” Dünyada engellilere yönelik örnek bir proje olan, engellilerimizin uyum becerilerini geliştirebileceği birçok sosyal aktivitenin içinde yer aldığı Büyükşehir Belediyemizin Mavi Işıklar Eğitim Dinlenme ve Rehabilitasyon Merkezinde engelliler için özel tasarlanmış bir plaj ve engellilerin mesleki ve sosyal konularda kişisel gelişimlerine katkı sunacak birçok imkan bulunmakta. Samsun 'da sosyal belediyeciliği inşa eden Yusuf Ziya Yılmaz Başkanımızı ve ekibini tebrik ediyorum” dedi.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2018-02-01 Bide atakum sahilini görseler otoparklar caddeler sokaklar özel mülkler olsun esnaflar el koyup işyeri yaptı kanun kazandık o bile işe yaramadı hala açık bar olan bahçelerimizde iç ki alıp şarklıar çalgılara rezilliğe maruz kalıyoruz meraktayız çokmu godomanlarda acaba kimse ses çıkarmıyo denizevleri 214 sokak 50 masalık işyerleri 150 şer masa oldu anlıcanız bütün bahçelerimiz açık hava barı görmeyenlere haklarımızı haram ediyoz
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PKK'lı terörist Trabzon'da yakalandı
PKK'lı terörist Trabzon'da yakalandı
2018'de 2 bin 442 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi
2018'de 2 bin 442 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi