Güncel
Giriş Tarihi : 28-09-2021 16:45   Güncelleme : 28-09-2021 16:45

Posca Kalem Ne İşe Yarar?

Posca Kalem Ne İşe Yarar?

Gelişen imkanlar doğrultusunda kendini gösteren Posca kalem modeli günümüzden bugüne gelen en işe yarar ve en güzel hizmeti veren kalemlerdendir. Uni Posca marker kalem içerisinde herhangi bir toksin madde barındırmaması ile bilinip bütün yüzeylere rahatlıkla kullanılabilen bir kalem türüdür.

Alkol veya diğer unsurları içermeyen bu Posca kalem içerisinde özel pigmentler bulundurmaktadır.  Pürüzlü yüzeylere uygulandığı zaman etkisini kaybetmeyen Posca kalem cam gibi pürüzsüz yüzeylere uygulandığı zaman kolayca silinebilmektedir. İçerisinde özel pigment boyası içeren Posca kalemlerin bu özelliği sayesine daha renkli ve yoğun bir görüntüsü olmuş olur.

Posca Kalem Nedir ve Kullanım Alanları Nerelerdir?

Posca kalem modeli herkesin kullanabileceği bir kalem türüdür. Yetişkinler ve çocuklar için özel ve uygun bir şekilde tasarlanan bu kalemler kâğıt veya karton gibi eşyaların üzerine de uygulana bilinmektedir. Ahşap ve seramik gibi yüzeylerde de etkisi birebir olan bu Posca kalem modelinin farklı renk seçenekleri mevcuttur. İhtiyaç duyduğunuz veya denemek için almak istediğiniz Posca kalem modelini https://www.guvensanat.com/uni-posca-marker   sayfasından ulaşabilirsiniz.