Güncel
Giriş Tarihi : 26-06-2021 11:27   Güncelleme : 26-06-2021 11:27

Rich Akrilik Boya Ürünleri

Uygulaması zor olmayan Rich akrilik boya çeşitleri, hobi ve dekorasyon uygulamalarında sık olarak kullanılır.

Rich Akrilik Boya Ürünleri

Tuval üzerine ya da bir objenin boyanması gerektiğinde ideal boya türü akrilik boyadır. Ev dekorasyonunda ise genel itibariyle kapı, dolap, masa ve sandalye gibi birbirinden farklı ahşap mobilyalar farklı renklerdeki akrilik boyalarla boyanabilir.

Rich Akrilik Boya Çeşitleri

Akrilik boya, yağlı boya kıvamında, suluboya parlaklığında su esaslı bir boya çeşididir. Dokusunda yer alan esnek pigmentler yardımıyla dış etkilere yağlı boyadan daha mukavemetlidir. Tuval üstünde çatlama gibi olumsuz durumlara neden olmadığı için ressamlar tarafından da sıklıkla tercih edilir. Kokusuz olmasının yanında çabuk kuruyan bir yapıya sahip oluşu da Rich akrilik boya çeşitlerini ön plana çıkaran özellikler arasında yer alır.

Rich Akrilik Boya

Akrilik boyalar su bazlıdır ve bu anlamda suda çözülebilen bir niteliğe sahiptir.  Su yardımı ile boyayı seyreltmek mümkündür ve bu biçimde suluboya gibi de kullanma imkânı sunan Rich akrilik boya diğer suyla kullanılacak olan boyalardan farklı olarak akrilik kuruyunca tekrar suyla çözülemez. Rich akrilik boya çeşitlerine https://www.guvensanat.com/rich-ahsap-boyalari adresinden ulaşabilirsiniz.