Spor
Giriş Tarihi : 04-09-2020 12:22   Güncelleme : 04-09-2020 12:30

Roberto Carlos'tan Samsunspor'a mesaj var

Türk Milli Takımı'nın ve Roma'nın yıldız oyuncusu Cengiz Ünder ile başlayan sonrasında Çağlar Söyüncü, Edin Dzeko ve son olarak Real Madrid'in efsane oyuncularından Roberto Carlos'ta twitter üzerinden Başkan Yüksel Yıldırım'a mesaj yollayarak kırmızı beyazlı ekibe yeni sezonda başarı dileklerinde bulundu.

Roberto Carlos'tan Samsunspor'a mesaj var

Dünyaca ünlü futbolcuların yeni sezon öncesinde Samsunspor'a yolladıkları başarı mesajları ülkede büyük ilgi çekmeye başladı. Türk Milli Takımı'nın ve Roma'nın yıldız oyuncusu Cengiz Ünder ile başlayan sonrasında Çağlar Söyüncü, Edin Dzeko ve son olarak Real Madrid'in efsane oyuncularından Roberto Carlos'ta twitter üzerinden Başkan Yüksel Yıldırım'a mesaj yollayarak kırmızı beyazlı ekibe yeni sezonda başarı dileklerinde bulundu. 

YILDIRIM'I MADRİD'E DAVET ETTİ 

Kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yüksel Yıldırım'ın twitter hesabından Roberto Carlos'un kendisine yolladığı görüntülü mesajı takipçileriyle paylaştı. İşte Başkan Yıldırım'ın Roberto Carlos'un kendisine yolladığı mesajla ilgili yorumu; Selam Büyük Samsunspor Taraftarı,  Real Madrid Kulübü'nün Kurumsal Direktörü ve Elçisi görevlerini yürüten  Dünya Yıldızı Roberto Carlos da modaya uyarak bugün bana selamlarını gönderdi ve beni Madrid'e Real Madrid Kulübü'ne davet etti. Teşekkürler Roberto Carlos!".