Güncel
Giriş Tarihi : 04-08-2021 10:02   Güncelleme : 04-08-2021 10:02

Safir Hasta Yatağı Modelleri

Bazı hastalıklarda iyileşme sürecindeyken ya da bir takım operasyonların ardından dinlenebilmek için hasta yataklarının kullanımı şarttır.

Safir Hasta Yatağı Modelleri

Normal yataklardan farklı olarak hastaların ihtiyaçları doğrultusunda üretilen bu yataklar sadece hastanelerde kullanılmamaktadır. Aynı zamanda Safir hasta yatakları firması tarafından da kiralama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylece hasta olan kişi için kiralayacağınız kullanışlı bir hasta yatağı, hastanın hem kendini ev ortamında daha iyi hissetmesini hem de konforlu bir şekilde rahatsızlık sürecini atlatmasını sağlar. Üstelik yataklar rahatsızlık türlerine bağlı olarak özellik çeşitliliğine sahip olduğu için de hasta hareketlerinin kolaylaşmasını sağlayacak aksesuarlar da mevcuttur.

Hasta yatağı kiralama için öncelikle hasta yataklarının hangisinin hasta için uygun olacağından emin olmalısınız. Bu konuda yardım almak isterseniz Safir Yatakları firmasının online web adresini ziyaret edebilirsiniz. Buradan hastanıza en uygun hasta yatağının ne olduğunu öğrenebilir ve direkt olarak site içerisinden hasta yatağı kiralayabilirsiniz. Bu bakımdan Safir Yatakları firması oldukça profesyonel bir çalışma gerçekleştirmektedir.

Hasta Yatağı Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hasta yatağı seçmek hastanın iyileşme süreci, hareket kabiliyetini sağlama ve konforu açısından fazlasıyla önem arz eder. Bu esnada rahatsızlık türüne bağlı olarak hasta yataklarının modellerini bilmek ve yatak kiralama sürecinde oldukça dikkatli davranmak önemlidir.

Plastik yapıda korkuluk ve başlıklara sahip olan hasta yatakları genellikle hareketi kısıtlı olan ve bu konuda yardıma ihtiyaç duyulan kişiler için üretilmiştir. Aynı zamanda en hijyenik alan sunan yatak modellerinden biri olduğu için de ciddi operasyonlarda bu tür hasta yatağının tercih edilmesine önem verilmelidir. Ayrıca hasta yataklarının fiyatlandırılmasına da dikkat etmek gerekir. Bu sayede ekstra bir ücret ödemeden ya da parça eksiği sorunu ile karşılaşmadan Safir Yatakları firmasından yatak kiralayabilirsiniz.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yataklarının fiyatları modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda havalı yatak fiyatları ya da diğer hasta yatağı fiyatları için safiryataklari.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Genellikle 500 TL ve 800 TL arasında değişiklik gösteren hasta yatakları, aksesuar ve yapı malzemesine göre fiyatlandırma da esnekliğe neden olur.