Spor
Giriş Tarihi : 18-05-2021 20:44   Güncelleme : 19-05-2021 00:53

Sağlam: Bize bu oyuncular turu getirecek!

Sağlam: Bize bu oyuncular turu getirecek!

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam Altınordu maçının ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi;

”Maça iki takımda kontrollü başladı. Sonrasında ön tarafta pozisyon bulmaya başladık. Kalemizde golü gördük. Rakibimiz sahadan 10 kişi kaldıktan sonra biraz daha hem oyun formatimızı değiştirdik ve ataklarımız biraz daha sıklaştı.

Özellikle oyunu kenarları alıp kenardan ceza sahası içerisinde oyuncularımızı buluşmaya çalıştık. Baskılı oyunumuzdan sonra birde penaltıyı bulduk. Tabi penaltıyı atsak bizim için çok iyi olacaktı.. Buradan alacağımız 1-1’lik sonuç bu rövanş maçı için iyi bir sonuç olacaktı. Ama futbolda bir türlü olaylar oluyor.

Penaltı Kaçıyor. Goller kaçıyor. Bugün maçı belki 0-0 da bitirsek yine ikinci maçta bir gol atmak zorunda olacaktık. Dolayısıyla yine cumartesi günü bu oyuncular bize turu getirecek.. Çünkü bizim takımın kalitesi bu skorun üstesinden gelebilecek düzeyde.

Fazlada zamanımız yok. Cumartesi’ye kadar maça iyi hazırlanıp inşallah sahamızda bizi finale çıkaracak hem mücadeleyi vereceğiz hem oyun kalitesini ortaya koyacağız hem de skoru alacağız. Oyuncularıma sonuna kadar inanıyorum ve güveniyorum. Biz finale çıkacağız.”