Spor
Giriş Tarihi : 29-11-2020 13:24   Güncelleme : 29-11-2020 13:24

Sağlam maç öncesinde takımına mesaj yolladı

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, "Evimizde zorlu bir mücadeleye daha çıkıyoruz. Tüm oyuncularıma Tuzlaspor karşılaşmasında başarılar. Üst düzey mücadeleyle taraftarımıza armağan edeceğimiz bir galibiyete ulaşacağımıza inanıyorum" dedi.

Sağlam maç öncesinde takımına mesaj yolladı

Yılport Samsunspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, bu akşam oynanacak zorlu Tuzlaspor karşılaşması öncesinde futbolcularına sosyal medya üzerinden mesaj yolladı. Covıd-19 kapsamında karantina günleri devam eden kırmızı beyazlı ekibin tecrübeli çalıştırıcısı, ikinci testinin negatif çıkmasına rağmen karantina kuralları çerçevesinde bu akşam oynanacak Tuzlaspor maçında takımının başında olamayacak. 

BAŞARILAR DİLEDİ 

Son antrenmanını takımına yaptırdıktan sonra yeniden evinde karantinaya giren kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, futbolcularına hitaben verdiği mesajda şunları söyledi; Evimizde zorlu bir mücadeleye daha çıkıyoruz. Tüm oyuncularıma Tuzlaspor karşılaşmasında başarılar. Üst düzey mücadeleyle taraftarımıza armağan edeceğimiz bir galibiyete ulaşacağımıza inanıyorum."