Kültür&Sanat
Giriş Tarihi : 11-03-2022 13:33

Şairler Atakum’da buluşuyor

Atakum Belediyesi, Dünya Şiir Günü nedeniyle gerçekleştireceği programla şairlerle şiirseverleri bir araya getirecek. Etkinliğe sevilen şair Nevzat Çelik başta olmak üzere birçok yerel şair de katılacak

Şairler Atakum’da buluşuyor

Atakum Belediyesi, Samsun Gazeteciler Cemiyeti, Kuzey Kültür Derneği ve Edebiyat Nöbeti’nin katkılarıyla Dünya Şiir Günün’nde şiirseverler Atakum’da bir araya gelecek. 20 Mart 2022 Pazar günü saat 15.00’te Atakum Belediyesi Vedat Türkali Eğitim, Sanat ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlikte şairler şiirlerini seslendirecek. Sevilen şair Nevzat Çelik’in de katılacağı programda Çelik’e müzisyen Uğur Karataş eşlik edecek. Programın ardından etkinliğe katılan şairler, şiirseverler için kitaplarını imzalayacak.

ŞİİR ZİYAFETİ YAŞANACAK

Şairlerin şiir ziyafeti yaşatacağı etkinliğe yerel şairlerden Cengiz Şenol, Naile Dire, Adem Fatih Kılıç, İlyas Tunç, Hatice Tarkan Doğanay, Zekeriya Çavuşoğlu, Ersin Erge, Fatma Hatun Esen, İrfan Yıldız, Murat Karacan, Cengiz Şenol, Eftelya Koyuncu, Atilla Küçükala, Necmettin Çakır ve Gökhan Taner Göksan’ın katılması bekleniyor.