Samsun Haber
Giriş Tarihi : 03-02-2019 13:26   Güncelleme : 03-02-2019 13:58

SAMER A.Ş'DEN, BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİ

Sektörde 23, şirket olarak 10. yılını dolduran dolduran Samer Granit ve Mermer A.Ş, Kavak'ta bulunan Çakallı Taşhan Kafe'de birlik ve beraberlik yemeği düzenledi.

SAMER A.Ş'DEN, BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİ

ÇAKALLI TAŞHAN'DA YEMEK VERDİLER
1996 yılında 19 Mayıs'ta kurulan, 2009 yılında Kirazlık İlkadım Sanayi Şubesini açtıktan sonra, 2016 yılında Kavak 0SB'de 2500 metrekare alanda faaliyete başlayarak onlarca çalışanı ile halen Samsun'a hizmet etmeye devam eden Samer Granit ve Mermer A.Ş, Çakallı Taşhan Kafe'de müşterilerine birlik ve beraberlik yemeği düzenledi. Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Yerişkin ve kardeşi Abdullah Yerişkin yemeğe katılan davetlilerle tek tek ilgilenirken, keyifli anlar yaşandı.

BİR VE BERABER 0LMA ZAMANIDIR
Samer A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Yerişkin yemek sonrası yaptığı konuşmada; 'İş dünyası olarak zor günlerden geçsekte bu süreci ülke olarak en güzel şekilde atlatacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Şimdi birlik ve beraberlik zamanı, şimdi ülkemiz ve gelecek nesiller adına bir olma, diri olma, yek vücut olma zamanıdır. Başka Türkiye yok ve bu bilinçle hareket edip taşın altına gövdemizi koymak zorundayız. Güzel günler yakında yeter ki birliğimiz dirliğimiz bozulmasın.' dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA