Spor
Giriş Tarihi : 19-12-2019 12:05

Şamil Cinaz'ın menajerinden Samsunspor açıklaması

Şamil Cinaz transferiyle ilgili menajeri Barış Güçlü konuştu. Şamil Cinaz’ın şu anda tatilini geçirmek için Almanya’da olduğunu söyleyen Menajer Güçlü, “Oyuncumuza Yılport Samsunspor’dan gelen hiçbir resmi teklif yoktur” dedi.

Şamil Cinaz'ın menajerinden Samsunspor açıklaması

Kayserispor ile yollarını ayırdıktan sonra ismi Yılport Samsunspor ile anılmaya başlanan Şamil Cinaz transferiyle ilgili menajeri Barış Güçlü Özgür Kalanbak’a konuştu. Şamil Cinaz’ın şu anda tatilini geçirmek için Almanya’da olduğunu söyleyen Menajer Güçlü, “Oyuncumuza Yılport Samsunspor’dan gelen hiçbir resmi teklif yoktur” dedi. 

TERCİHİ SÜPER LİG

Şamil Cinaz’ın tercihini Süper Lig’den yana kullanacağını vurgulayan Menajer Barış Güçlü, “Eğer olur da buradan da istediğimiz anlaşmayı sağlayamazsak Şamil’in tercihi Almanya Bundes Liga İkinci Ligi olacak. Samsunspor büyük bir camia. Ancak dediğim gibi kırmızı beyazlı ekipten de bize bırakın teklifi bu konuda konuşma dahi olmadı. Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum. Samsunspor’a ligin ikinci devresi için başarılar diliyoruz” diye konuştu.