20 KASIM 2019 Çarşamba 17:31
Samsun Haber
Giriş Tarihi : 15-08-2019 20:58

SAMKON Başkanı Gümüş'ten ziyaret turu

SAMKON Başkanı Sezgin Gümüş bir dizi ziyaretlerde buiunmak üzere önce Vezirköprü kültür sanat ve doğa şenliklerine katıldı bugün de bazı belediye başkanlarını ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

SAMKON Başkanı Gümüş'ten ziyaret turu

Başkan Gümüş Vezirköprü"de başpehlivan olan Tanju Gemici'yi kutladı. İlçenin tanıtımında büyük önem taşıyan kültür sanat ve spor organizasyonu olan Kunduz yayla şenliklerinin dünyada ses getiren organizasyon haline geldiğini belirten Gümüs, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Bugün ise yeni seçilen Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç ve Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı'yı ziyaret edip tebrik eden Gümüş genç başkanların liçeierinde önemli hizmetler vererek başarılı olacaklarına inandığını söyledi.

Başkan Gümüş son olarak Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ve Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı'yı ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu. Samimi ve sıcak karşılamalarından dolayı her iki başkana teşekkür eden Gümüş Salıpazarı' nda 3. dönemi olan ve ilçeye güzel hizmetler kazandıran Akgül'ü tebrik etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA