Samsun Haber
Giriş Tarihi : 21-04-2022 17:15

SAMKON tarihi organizasyona hazırlanıyor

SAMKON Genel Başkanvekili Metin Şenel "Samkon tarihi organizyona hazır" dedi.

SAMKON tarihi organizasyona hazırlanıyor

12-15 Mayıs tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak "Samsun Tanıtım Günleri" etkinliği çalışmaları kapsamında açıklamalar da bulunan SAMKON Genel Başkanvekili Metin Şenel ve İş Dünyasından Sorumlu SAMKON Genel Başkan Yardımcısı İrfan Doğan etkinlikle ilgili bilgi verdi. 

SAMKON Genel Başkanvekili Metin Şenel, bu sene Samsun'da yapılacak TEKNOFEST etkinlikleri öncesi İstanbul'da yapılacak olan etkinliğin Samsun'un tanıtımı açısında çok büyük önem arz ettiğini belirterek, "İstanbul'da yapacağımız etkinliği tarihin en büyük organizasyonu olarak görüyoruz. Bu konuda bütün kurullarımız geceli gündüzlü çalışmaya devam ediyor. Gerek Samsun'da gerek İstanbul'da çok büyük bir ilgi görüyoruz. Bu da bizim sorumuluğumuzu arttırıyor" dedi.

İş Dünyasından Sorumlu SAMKON Genel Başkan Yardımcısı İrfan Doğan ise, "Hiçbir masraftan kaçınmadık. Samsunluları İstanbul'da ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Bu etkinliğimiz tüm Türkiye'de ses getiren bir etkinlik olarak tarihe geçecektir. Samsun'un ve Samsunluların ismini en güzel şekilde ülkemize duyurup birlik ve beraberlik içerisinde özel bir etkinliğe imza atacağımıza inanıyoruz" dedi.